• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۱ | کد خبر : 19617
 • به گزارش وعده صادقجناب خان ، در روز‌های اخیر اگر از خطوط بی آرتی تجریش استفاده کنید حتما مردی را خواهید دید که با نی انبان شروع به هنرنمایی در قسمت بانوان اتوبوس‌های شهری می‌کند.
  این مرد که از راه دوری به پاتخت سفر کرده، در گفتگو با خبرنگار ما ، بیان داشت: من در شهر خودم مشهورم و آماده‌ام اینجا تا با هنرنمایی ثروتمند شوم،‌البته مردم نیز به بنده لطف دارند و اسکناس‌های زیادی تاکنون به دست آورده ام.
  وی افزود: برای هنرنمایی با نی انبان نیاز به مهارت خاصی است که همه مردم ندارند که یکی از این موضوعات داشتن نفس زیاد است که بتوان صدای زیبایی از این وسیله موسیقی خارج کرد.
  چند دقیقه از اجرای “هنرمند راه دور” نگذشته بود که خانم‌ها برای کمک اسکناس‌هایی را تقدیم وی کردند ولی کسانی نیز بودند که از صدای بلند این آلت موسیقی سردرد گرفته و خواستار توقف اجرای زنده این فرد شدند.
  خانمی میانسال در گفتگو خبرنگار ما ، درباره اینگونه افراد گفت: خوب است که جوانان ما از هنر و استعداد‌هایشان استفاده کنند و از اینگونه افراد نیز حمایت شود تا محتاج دست مردم و خیرین نباشند.
  گفتنی است، سال‌هاست که افراد مختلفی در میان مسافران اتوبوس‌های شهری به روش‌های مختلف حتی با ازار و اذیت مردم کسب درآمد می‌کنند و برای برخی نیز اینگونه فعالیت‌ها شغل محسوب می‌شود.
  منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار