رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۴ | کد خبر : 19679
 • ماجراجویی سه نوجوان اهوازی در کارون

  امیر نجفی اظهار کرد: ساعت ۱۵:۱۰ روز گذشته (۱۷ فروردین ماه) در تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر از به خطر افتادن جان ۳ نوجوان در قایقی در حوالی پل طبیعت داده شد.

   

  وی ادامه داد: تیم امداد و نجات آبی از نزدیک‌ترین کمپ امداد آبی به همراه غواصان و تجهیزات تخصصی به محل گزارش‌شده اعزام شدند.

   

  نجفی افزود: در این حادثه ۵ نوجوان به قصد گرفتن عکس به داخل قایقی در رودخانه می‌روند، دو نفر از آنها جدا شده به ساحل بازمی‌گردند و سه نفر دیگر در داخل قایق می‌مانند ولی قایق به دلیل ایجاد تلاطم و باز شدن طنابی که آن را ثابت نگه‌می‌داشت، از حاشیه رودخانه جدا شده و در جریان آب قرار می‌گیرد.

   

  وی گفت: تیم امداد و نجات آبی موفق می‌شود در کمترین زمان ممکن خود را به قایق رها شده در سطح رودخانه کارون برساند و همزمان با مهار و کنترل قایق سرگردان، سرنشینان را به قایق امداد آبی منتقل کنند.

   

  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: با اطلاع‌رسانی به موقع و سرعت عمل آتش‌نشانان در این حادثه، به شخصی آسیب وارد نشد و تیم امداد و نجات آبی سازمان آتش‌نشانی موفق به نجات جان در خطر افتادگان این حادثه شد.

   

  نجفی گفت: علی‌رغم تمام هشدارها و توصیه‌های ایمنی در خصوص حوادث آشکار و پنهان رودخانه کارون، باز مشاهده می‌شود که برخی از شهروندان جان خود را با سهل‌انگاری در عدم رعایت نکات ایمنی به خطر می‌اندازند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار