رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲ | کد خبر : 19706
 • توزیع‌کارت‌های خریدکالا بین فرهنگیان

  به گزارش وعده صادق، سید محمد بطحایی؛ معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورشدر جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران کل و معاونان پشتیبانی سراسر کشور با اشاره به اینکه نوروز ۹۵ اسکانی متفاوت از سوی وزارت آموزش و پرورش به فرهنگیان ارائه شد، اظهار داشت: در بازدیدهای انجام شده توسط وزارت آموزش و پرورش مشاهده شد که امر خدمات‌دهی به فرهنگیان در اسکان نوروزی بسیار جدی گرفته شده بود و برای رفاه حال فرهنگیان مدارس با امکانات بیشتری تجهیز شد.

  وی با اشاره به اینکه ۶۸۱ پایگاه و ۱۱ هزار مدرسه در مناطق و شهرستان‌ها، امر خدمات‌رسانی به زائران فرهنگی را بر عهده داشتند، تصریح کرد: تعداد کلاس‌های «ویژه» با رسیدن به عدد ۳۶۰۰ با چهار درصد رشد مواجه بود ضمن اینکه تعداد کلاس های سطح «الف» به عدد ۳۲۰۰ رسید که با پنج درصد رشد مواجه بود و کلاس‌های سطح «ج»  با ۴۹۰۰ با سه درصد رشد و کلاس‌های سطح «د» ۲۱۰۰ با دو درصد کاهش همراه بوده‌اند.

  وی خاطرنشان کرد: ۱۰۵ هزار و ۵۷۲ کلاس، ۲۲۰مرکز آموزشی، ۳۰۰ اردوگاه معاونت پرورشی و ۵۰ پردیس دانشگاه فرهنگیان در ایام نوروز ۹۵ قرار داشتند.

  بطحایی افزود : در میزان پذیرش ها ۸۰ درصد از فرهنگیان معادل با ۸۶۲ هزار و ۲۱۵ خانوار و ۴ میلیون و ۵۲ هزار و ۴۱۱ نفر به میزان ۱۰ میلیون نفرروز خدمت رسانی شد و ۲۰ درصد پذیرش غیر فرهنگی معادل با ۲۱۲ هزار خانوار و ۹۹۸ هزار و ۵۸۱ نفر که بالغ بر دو میلیون نفرروز بودند توسط پایگاه‌های فرهنگی خدمت رسانی شدند.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در خصوص توزیع کارت های اعتباری خرید کالای با دوام برای فرهنگیان عنوان کرد: این کارت‌ها تنها مخصوص کارکنان رسمی و پیمانی آموزش و پرورش بوده و حداکثر سقف این کارت ۶۰ میلیون ریال است.

  وی افزود: نرخ سود این تسهیلات ۱۲ درصد و زمان بازپراخت آن ۲۴ ماهه تعیین شده است و در صورت عدم باز پرداخت مبلغ کارت هزینه آن از حقوق کارکنان کسر و با جریمه برای بانک واریز می‌شود.

  بطحایی محصول‌های قابل خریداری با این کارت را مشخص شده از سوی سازمان صنعت و معدن و تجارت عنوان و خاطر نشان کرد: کالاهای قابل خریداری از این کارت کالاهای داخلی و دارای استاندارد است.

  منبع: ایلنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار