رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۴ | کد خبر : 19736
 • گران‌ترین نوبرانه بازار +قیمت

   به گزارش وعده صادق، حسین مهاجران رییس اتحادیه میوه و سبزی فروشان، اظهار کرد: در حال حاضر هر کیلوگرم گوجه سبز گرمسار ۳۵ تا ۴۰ هزار تومان، گوجه‌سبز کاشان۸۰۰۰ تا ۱۲ هزار تومان و چغاله بادام ساوه ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان در میادین میوه و تره بار به فروش می‌رسد.

  وی افزود: با توجه به نوبرانه بودن این محصولات، طبیعی است که قیمت آن ها گران است و به مردم توصیه می‌شود از مراکزی خرید کنند که اصطلاحا به آن ها کپه فروش گفته می‌شود که با تناژ بالا و با قیمت پایین تر میوه عرضه می‌کنند.

  افزایش ۲۰ درصدی قیمت پرتقال در بازار

  مهاجران همچنین اظهار کرد: با توجه به وفور توت فرنگی در بازار قیمت آن در میادین میوه و تره بار ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان است و در روزهای اخیر با توجه به اینکه پرتقال در بازار در حال اتمام است، حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته و هر کیلوگرم از این میوه زمستانه ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان فروخته می‌شود.

  رییس اتحادیه میوه و سبزی فروشان گفت: هر کیلوگرم سیب در میادین میوه و تره بار ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، خیار گلخانه ای ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان، خیار جیرفت ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان و خیار بوته ای ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان است.

  وی ادامه داد: هر کیلوگرم موز ۴۷۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان،گوجه فرنگی۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، پیاز ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان و سیب‌زمینی ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان فروخته می‌شود.

  مهاجران در بخشی از سخنان خود درباره برخورد با وانت های فروش میوه درسال جاری گفت: این موضوع را سالهاست پیگیری می‌کنیم که هنوز به نتیجه نرسیده ایم و امسال نیز یکی از برنامه های مهم ما رسیدگی به این موضوع است و در تلاشیم بتوانیم با شهرداری به نتیجه برسیم.

  منبع: ایسنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار