رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۹ | کد خبر : 19772
 • چاپ ۱۹میلیون تعرفه و استقرار ۱۵ هزار صندوق در ۲۱ استان

  به گزارش وعده صادق ؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسینعلی امیری قائم مقام وزیر و سخنگوی وزارت کشور گفت: مرحله دوم انتخابات مجلس در ۲۱ استان شامل ۵۶ حوزه انتخابیه برای کسب ۶۹ کرسی باقیمانده از خانه ملت با رقابت ۱۳۸ داوطلب در دهم اردیبهشت برگزار می شود.
  وی همچنین درباره الزام رای دادن در مرحله دوم انتخابات مجلس تاکیدکرد: فقط افرادی می توانند در این مرحله رای دهند که در مرحله نخست در حوزه های انتخابیه کنونی رای داده باشند.
  امیری افزود: به این منظور سامانه ای الکترونیکی در شعب اخذ رای مستقر می شود و کسانی که در مرحله نخست در حوزه های انتخابیه دیگر رای داده اند در این مرحله نمی توانند در حوزه های انتخابیه دیگر رای دهند.
  سخنگوی وزارت کشور احکام و مقررات مرحله نخست انتخابات را برای مرحله دوم نیز معتبر و لازم‌الاجرا دانست و گفت: ارائه اصل شناسنامه و فقط درج کد ملی برای رای دادن الزامی است.
  وی همچنین، حضور نمایندگان نامزدها را در شعب اخذ رای مانند مرحله نخست مجاز دانست و افزود: طبق قانون، نامزدها باید نمایندگانشان را به فرمانداری ها معرفی کنند و فرمانداری ها نیز آنان را به هیئت های نظارت بر انتخابات معرفی خواهند کرد تا کارت شناسایی برای آنان صادر شود.
  امیری تاکید کرد: نامزدها حداکثر تا ۴۸ ساعت قبل از روز رای گیری مهلت دارند نمایندگانشان را به فرمانداری ها معرفی کنند.
  وی زمان تبلیغات انتخاباتی نامزدها را مانند مرحله نخست یک هفته دانست و افزود : تبلیغات انتخابات از دوم اردیبهشت آغاز و ۲۴ ساعت قبل از روز رای گیری متوقف می شود.
  قائم مقام وزیر کشور همچنین با اعلام آمادگی کامل برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس گفت: ستاد انتخابات کشور از آغاز فعالیتش در پیش از مرحله نخست انتخابات مجلس تاکنون همچنان فعال است و به طور مستمر با برگزاری جلسات، تصمیمات اجرایی لازم را اتخاذ می کند.
  امیری افزود: با آنکه در مرحله نخست انتخابات، آموزش های لازم به ۱۸۰۰ فرماندار ، بخشدار و دیگر متولیان اجرایی انتخابات در ده منطقه داده شد اکنون نیز جلسات آموزشی – توجیهی در ۵ منطقه برای متولیان درحال برگزاری است./ میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار