رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۵ | کد خبر : 19847
 • مانور بمب افکن های روسی بر فراز ناوشکن آمریکایی در دریای بالتیک

  به گزارش وعده صادق ؛ رسانه های روسی از جمله رادیو اکومسکو و خبرگزاری روسیا سگودنیا روز چهارشنبه به پرواز از ارتفاع پایین دو فروند بمب افکن سوخو-۲۴ و یک فروند بالگرد کا-۲۷ نظامی بر فراز ناوشکن دونالد کوک در دریای بالتیک اشاره و خاطرنشان کردند: هواپیماها و بالگرد نظامی روسی چند بار از ارتفاع پایین بر فراز ناوشکن امریکایی پرواز کردند.
  این حادثه روز سه شنبه رخ داد و ناوشکن آمریکایی در هنگام پرواز جنگنده ها و بالگرد نظامی روسی در آبهای بین المللی در دریای بالتیک قرار داشت.
  این رسانه ها به نقل از شبکه خبری آمریکایی سی.ان.ان اعلام کردند: آمریکا این حادثه را اقدام تحریک آمیز خواند که برای ناوشکن این کشور خطر ایجاد کرده بود.
  در همین حال به گزارش رسانه های روسی، جنگنده های سوخو-۲۴ نیروی هوایی روسیه در هنگام پرواز بر فراز ناوشکن آمریکایی فاقد تسلیحات بودند.
  روسیه در دریای بالتیک ناوگان دارد و هواپیماهای این کشور بطور منظم در این منطقه به پرواز در می ایند.
  در سال های اخیر چند مورد هواپیماهای روسی بر فراز ناوهای امریکایی به پرواز در امده اند که آخرین مورد حدود یک سال پیش رخ داد و یک جنگندۀ روسی در آب‌های دریای بالتیک بر فراز ۴ کشتی ناتو، در ارتفاع پایین به پرواز در آمد.
  یک منبع نظامی در این رابطه به شبکه سی.ان.ان گفت: در این ماجرا که در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) اتفاق افتاد، علاوه بر ناوشکن آمریکایی ‘جیسون دانهام’، سه کشتی جنگی متعلق به فرانسه، انگلیس و آلمان نیز در محل حضور داشتند.
  به گفته این منبع نظامی، با توجه به این که مسافت و مدت پرواز این جنگنده بر فراز کشتی ها بیش از حد معمول بود، این مساله موجبات ناخرسندی سرنشینان کشتی ها را فراهم کرد.
  پیش از این نیز شبکه سی.ان.ان، اعلام کرده بود که یک جنگندۀ روسی، در تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۵، در مسافتِ چند متری از هواپیمای شناسایی آمریکایی بر فراز دریای سیاه به پرواز در آمد، تا جایی که هواپیمایی آمریکایی مجبور به ترک منطقه شد./ ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار