رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۵ | کد خبر : 19983
 • بهای خروج انگلیس از اروپای متحد

  به گزارش وعده صادق ؛ ۹ عضو کمیته سیاست های پولی بانک مرکزی انگلیس روز پنجشنبه در نشست این کمیته به ثابت ماندن نرخ بهره بین بانکی رای دادند.
  این کمیته با این حال هشدار داد که درصورت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، رشد اقتصادی این کشور در نیمه دوم سال با روند نزولی مواجه خواهد شد.

  کمیته سیاست های پولی بانک مرکزی انگلیس تصریح کرد: همه پرسی[ ۲۳ ژوئن] سبب استمرار بی ثباتی در رشد صادرات و وضعیت اقتصادی خواهد شد. این بی ثباتی در کوتاه مدت وضعیت تقاضا را کاهش خواهد داد.

  این کمیته افزود: خروج انگلیس از اتحادیه اروپا ممکن تاثیرات جدی را بر دارایی کشور به ویژه نرخ ارز داشته باشد. به همین خاطر کمیته سیاست های پولی بانک مرکزی باید به دقت تاثیرات احتمالی این همه پرسی را بر عرضه، تقاضا و نرخ تورم بررسی و سیاست هایی را به اجرا گذارد که با نرخ تورم هماهنگی داشته باشد و در عین حال تورم را ثابت نگه دارد.

  کمیته سیاست های پولی بانک مرکزی انگلیس با اشاره به تعویق برخی سرمایه گذاری ها و معاملات اقتصادی به بعد از ۲۳ ژوئن تصریح کرد که بی ثباتی بر بازار و اقتصاد انگلیس، از هم اکنون سایه افکنده است.

  این کمیته افزود: این مسائل نشانگر زنگ خطری است که ممکن است حاکی از کاهش رشد اقتصادی در نیمه دوم سال جاری میلادی باشد.

  به گزارش منابع انگلیسی رشد اقتصادی این کشور طی ماه های اخیر کاهش داشته است.
  این منابع همچنین می گویند که شماری از شرکت های انگلیسی از انجام معاملات تجاری کلان تا پس از برگزاری همه پرسی ۲۳ ژوئن دست کشیده و این امر سبب کاهش رشد اقتصادی شده است./ yjc

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار