رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱ | کد خبر : 20106
 • وزیر خارجه لهستان: روسیه از داعش خطرناکتر است!

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فرانسه،‌ ویتلود واچیکوسکی، وزیر امور خارجه لهستان که درباره آینده ناتو در نشست سالانه امنیت “Globsec” در براتیسلاوا، اسلوواکی سخن می‌گفت، اعلام کرد: با شواهدی که ما داریم فعالیت‌های روسیه نوعی تهدید است چرا که این فعالیت‌ها می‌توانند کشورها را به نابودی بکشانند.

  وی ادامه داد: ما تهدیدهای غیروجودی چون تروریسم و موج مهاجرت را داریم. گروه داعش بسیار خطرناک است اما این گروه تهدیدی موجودیتی برای اروپا محسوب نمی‌شود!

  وزیر امور خارجه لهستان همچنین از ائتلاف ناتو خواست تا استقرار سربازان در مرز شرقی را در نشست ژوئیه خود که قرار است در ورشو، پایتخت لهستان برگزار شود، تایید کند و گفت: این روند نمادی در تقویت دفاعی مرزهای شرقی ناتو است. ما درباره مقیاس این استقرار به گفت و گو می‌پردازیم.

  مارتین استراپنیکی، وزیر دفاع جمهوری چک نیز در این نشست خبری در براتیسلاوا، اسلوواکی گفت: تقویت ظرفیت‌های دفاعی جامع ائتلاف هدف اصلی در نشست ماه ژوئیه سال جاری میلادی در ورشو است و البته تهدیدهای روسیه را نباید از قلم انداخت.

  وی ادامه داد: روسیه در حال آزمودن ظرفیت‌های دفاعی ناتو در منطقه بالکان است چرا که چند کشور در این منطقه به شدت تحت فشار هستند.

  سفرای روسیه و کشورهای عضو ناتو قرار است در ۲۰ آوریل سال جاری میلادی در بروکسل، بلژیک با یکدیگر برای نخستین بار در دو سال گذشته به گفت و گو بپردازند و درباره بحران اوکراین،‌ مسائل امنیتی و سایر موارد بحث کنند./ایسنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار