رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۴ | کد خبر : 20216
 • جشنواره روح‌الله به ۱۳ شهر ایران می رود

  به گزارش وعده صادق،؛ «محمد آفریده» دبیر جشنواره طی حکمی «محمد رضا بهشتی منفرد» را به‌عنوان مسئول این بخش از جشنواره روح‌الله تعیین کرد.

  بهشتی منفرد متولد ۱۳۴۳ در شهر قم از فیلم‌سازان و عکاسانی است که در طول ۳۰ سال فعالیت حرفه‌ای در بخش‌های مختلفی حضور داشته است.

  ساخت چهار فیلم کوتاه، مستند بلند تلویزیونی، عضویت در هیات انتخاب و داوری جشنواره‌های مختلف کشوری، مدیریت انجمن سینمای جوانان استان قم در فاصله سال‌های ۷۸ تا ۸۵، رئیس انجمن عکاسان استان قم در سال‌های ۹۰ تا ۹۲، مدیریت اجرایی جشنواره فیلم رضوی برای سه دوره، مدیریت انجمن سینمای جوانان ایران استان تهران در سال‌های ۹۳ و ۹۴، مسئول برگزاری المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان کشور در سال ۱۳۹۴ برخی سوابق بهشتی در حوزه سینما است.

  جشنواره روح‌الله خرداد ماه امسال در شهر اصفهان برگزار می‌شود و فیلم‌های جشنواره در شهرهای قم، اردبیل، همدان، یزد، زاهدان، مشهد، ساری، تهران، تبریز، سنندج، اهواز، شیراز و بوشهر نمایش خواهد داشت.

  این جشنواره از سوی معاونت هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و شبکه مستند، انجمن سینمای جوانان ایران، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، دانشگاه آزاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، روزنامه اعتماد، و عروج فیلم از برگزار کنندگان آن به شمار می آیند.

  منبع :میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:1

  آخرین اخبار