• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۷ | کد خبر : 20340
 • به گزارش وعده صادق به نقل از شبکه سومریه نیوز، «سلیم الجبوری» رئیس پارلمان عراق طی سخنانی از «حیدرالعبادی» نخست وزیر این کشور درخواست کرد که سریعا کابینه وزرای خود را به مجلس ارائه کند.

  بر اساس این گزارش الجبوری در ادامه سخنان خود تصریح کرد: در روزهای آتی زمان جلسه پارلمان مشخص خواهد شد. ما ارائه کابینه وزرا به صورت فوری را از العبادی خواستاریم و نمایندگان پارلمان یا این کابینه را می پذیرند و یا رد می کنند.

  رئیس پارلمان عراق همچنین اظهار داشت: اختلافاتی که موجود است برای تحقق مصلحتی بزرگ است.

  وی در ادامه در رابطه به آوارگان نیز گفت: با کمیسیون های مرتبط در مجلس به صورت جدی در حال بررسی طرح های کنونی در رابطه با آوارگان هستیم. همچنین در صدد هماهنگ ساختن آن با توافق نامه های بین المللی مورد تایید عراق هستیم.

  الجبوری در پایان درخواست کرد که هیأتی عالی برای حوادث ملی و امدادرسانی به آوارگان بدون تحمیل هزینه های اقتصادی به کشور تشکیل گردد.

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  اولین سالگرد شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد رئیس جمهور ونزوئلا با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد آذر ۹۴: امحای ۱۷۰۰ تن سیب زمینی زیر خروارها خاک/ آبان ۹۵: صدور مجوز توزیع رایگان سیب زمینی و پیاز بین محرومان! آقای روحانی! «معصومه ابتکار» را از قلم انداختید مختار سر از بدن «شمر» را جدا کرد و او را در دیگ سوزان انداخت برکنارى فانی برای آشکار نشدن نهان‌های فساد ۸ هزار میلیاردی بود تروریست ها آماده حمله به حلب می شوند ارتش عراق شهر مسیحی نشین برطله در شرق موصل را آزاد کرد