رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۰ | کد خبر : 20385
 • مهندس فرانسوی: به دلیل سفر به ایران، نمی توانم روادید آمریکا را بگیرم

  به گزارش وعده صادق ؛ به نقل از شبکه آسوشیتدپرس، آلن ویدالی (Alain Vidalies) وزیر حمل و  نقل فرانسه و هیئتی از روسای شرکت های فرانسوی در این هواپیما که ساعت دوازده و بیست و چهار دقیقه به وقت محلی فرودگاه شارل دو گل پاریس را ترک کرد، حضور داشتند.
  فردریک گژی ( Frederic Gagey)، مدیرعامل ایرفرانس در این باره گفت: ما از اولین نتایج (از سرگیری این پرواز) بسیار خرسندیم. مسلماً باید این نتایج ملموس شود. در واقع ما هر دو بازار را مدنظر داریم. مسلماً نخست بازار فرانسه و تجار آن. شرکت های زیادی هستند که تجارت با ایران را توسعه می دهند. همچنین ایران مقصد گردشگری است. به نظر من این کشور به سرعت به مقصدی جذاب و به روز تبدیل می شود.
  ژیل دسکارسن (Gilles Descarsin) مهندس سی و هفت ساله ای که برای شرکتی خودروسازی در ایران کار می کند، نیز در این باره گفت: بیش از یکسال است که هم گروه های صنعتی اروپا و هم مشتریان محلی که خواستار ارتقاء فعالیت خود در این بازار هستند، با گروه ما تماس می گیرند. مسلماً لغو تحریم ها این روند را سرعت می بخشد.
  او همچنین درباره فشارهای آمریکا نیز اظهار داشت: به عنوان مثال، من شخصاً نمی توانم به آمریکا برگردم و نمی توانم روادید این کشور را بگیرم. چون هر فردی که به طور پیوسته در ایران کار کرده باشد، فعلاً نمی تواند به آمریکا سفر کند و من از این بابت متاسفم.
  پرواز ایرفرانس به ایران سال دو هزار و هشت متوقف شد./ صدا و سیما

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار