کد خبر : 20395
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰:۰۸
238 اشتراک
آخرین عناوین

طنز/ اصلا بیاید درباره یه چیز دیگه سکوت کنیم!

رسانه های حامی دولت این روزها کلی دلیل برای سکوت کردن دارند. امروز هم درباره اظهارت آقای سیف، رییس بانک مرکزی که درباره بی فایده بودن برجام حرف زده بود سکوت کردند. در حالی که نگاهی به سابقه این رسانه ها نشان میدهد که حیف است اینطور سکوت کنند. بنابراین ما در ادامه چند نوع واکنشی که این افراد میتوانند به اظهارات آقای سیف نشان دهند را بر می‌شمریم:

۱٫ بگویید تقصیر احمدی نژاد است. سخت است… اما شما میتوانید!

۲٫ یک عدد جدید درباره فسادهای مالی دولت قبل منتشر کنید تا همه ماجرای سیف را فراموش کنند. هرچقدر عدد مزبور و مورد فساد عجیب تر باشد، احتمالا موفق تر خواهید بود. مثلا تیتر بزنید: «افشای فساد ۲۱۵۴۵۷۸۵۴ یورویی دولت احمدی نژاد در حوزه واردات پشمک»!

۳٫ بگویید سیف در ستاد انتخاباتی جلیلی بوده و اصلا نفوذی پایداری چی ها در دولت بوده و الان هم زهرش را ریخته!

۴٫ به مسائل زیست محیطی بپردازید! هیچ خبر دارید دیروز توی کویر لوت یک مارمولک بیست قلو زاییده که متاسفانه یکی از قل‌ها بخاطر ریختن پوست پفک در کویر، جانش را از دست داده؟!

۵٫ بگویید روحانی دوباره درباره رفع حصر حرف بزند. هم این موضوع تحت پوشش قرار میگیرد و هم جنبش سبزی ها برای دو ماه دیگر هم گول میخورند و فکر میکنند روحانی واقعا طرفدار رفع حصر است!

نویسنده:علی ترابلو

برچسب ها : ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir