• تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۸ | کد خبر : 20395
 • رسانه های حامی دولت این روزها کلی دلیل برای سکوت کردن دارند. امروز هم درباره اظهارت آقای سیف، رییس بانک مرکزی که درباره بی فایده بودن برجام حرف زده بود سکوت کردند. در حالی که نگاهی به سابقه این رسانه ها نشان میدهد که حیف است اینطور سکوت کنند. بنابراین ما در ادامه چند نوع واکنشی که این افراد میتوانند به اظهارات آقای سیف نشان دهند را بر می‌شمریم:

  ۱٫ بگویید تقصیر احمدی نژاد است. سخت است… اما شما میتوانید!

  ۲٫ یک عدد جدید درباره فسادهای مالی دولت قبل منتشر کنید تا همه ماجرای سیف را فراموش کنند. هرچقدر عدد مزبور و مورد فساد عجیب تر باشد، احتمالا موفق تر خواهید بود. مثلا تیتر بزنید: «افشای فساد ۲۱۵۴۵۷۸۵۴ یورویی دولت احمدی نژاد در حوزه واردات پشمک»!

  ۳٫ بگویید سیف در ستاد انتخاباتی جلیلی بوده و اصلا نفوذی پایداری چی ها در دولت بوده و الان هم زهرش را ریخته!

  ۴٫ به مسائل زیست محیطی بپردازید! هیچ خبر دارید دیروز توی کویر لوت یک مارمولک بیست قلو زاییده که متاسفانه یکی از قل‌ها بخاطر ریختن پوست پفک در کویر، جانش را از دست داده؟!

  ۵٫ بگویید روحانی دوباره درباره رفع حصر حرف بزند. هم این موضوع تحت پوشش قرار میگیرد و هم جنبش سبزی ها برای دو ماه دیگر هم گول میخورند و فکر میکنند روحانی واقعا طرفدار رفع حصر است!

  نویسنده:علی ترابلو

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  شجاعت شهید پوراحمدی در حمل سلاح از بین ماموران «ضعف تیم اطلاع‌رسانی دولت» صدای اصلاح‌طلبان و حامیان روحانی را هم در آورد/ شعار «دولت پاسخگو» توخالی از آب درآمد! جزئیات نحوه استفاده از موبایل به جای کارت بانکی پایه همه بیانات رهبری تحول بنیادین در حوزه است صعود تیم فوتبال جوانان ایران به جام‌جهانی/ دو گام تا قهرمانی آسیا عمر البشیر با پادشاه عربستان دیدار کرد تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌‌های سه‌شنبه چهارم آبان مهم‌ترین اخبار اجتماعی ایسنا در روز دوشنبه انتشار بخشی از سخنان جهانگیری در همایش ملی روز روستا+اینستاپست ۱۵سازمان و حزب سیاسی در کردستان عراق خواهان خروج ترکیه ازعراق شدند صالحی امیری برنامه‌های خود برای تصدی وزارت ارشاد را اعلام کرد تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور توضیحات سفیر ترکیه در رابطه با تیراندازی در نزدیکی سفارت ایران در آنکارا همگان باید دعاگوی حضرت آمنه(س) باشند که در دامن خود، حضرت محمد(ص) را تربیت کردند جایزه سال «چتم هاوس» به ظریف و کری رسید هفت منطقه دیگر در شمال موصل آزاد شد عکس/باغ دانشمندان واکنش سخنگوی ناجا به خبر کشته‌شدن کوله‌بران هواووی به دوربین میت ۹ خود افتخار می کند جهان در سال ۲۰۴۵ با ذهن کنترل می‌شود