رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵ | کد خبر : 20444
 • مخالفت شاباک با خروج نیروهای ارتش صهیونیستی از کرانه باختری

  به گزارش وعده صادق ؛ سازمان اطلاعات و امنیت رژیم صهیونیستی (شاباک) طی نامه‌ای محرمانه به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم، موشه یعلون وزیر جنگ و دیگر مقامات امنیتی اسرائیل، درباره خروج نیروهایشان از کرانه باختری هشدار داد.

  یک مقام صهیونیست در گفتگو با روزنامه «هاآرتص» اعلام کرد شاباک در این اسناد محرمانه افشا کرد که مذاکرات تشکیلات خودگردان با نتانیاهو از اعضای امنیتی کابینه مخفی نگه داشته شده است.

  شاباک همچنین در اعتراض به این فرایند مدعی شد که تفاهم با فلسطینی‌ها بر سر کاهش عملیات نیروهای امنیتی صهیونیستی در اراضی اشغالی، می‌تواند محدودیت‌های سیاسی را درپی داشته باشد که منجر به محدودیت آزادی عمل نیروهای ارتش اسرائیل در کرانه باختری شود.

  سازمان اطلاعات و امنیت رژیم صهیونیستی معتقد است در اینصورت نیروهای امنیتی اسرائیل نمی‌توانند حملات شهادت طلبانه به صهیونیست‌ها را دفع کنند.

  این در حالی است که یعلون و ارتش صهیونیستی به عکس این مسئله معتقد بوده و اینکه خروج نیروهای اسرائیل از شهرهای تحت کنترل تشکیلات خودگردان، اثری بر روی توان ارتش برای مقابله با آنچه که حملات تروریستی عنوان شده نخواهد داشت و نیروهای امنیتی فلسطینی خود قادر به انجام چیزی بیشتر از اعمال ارتش اسرائیل را دارند./ فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار