کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۹ | کد خبر : 20490
 • متن احتمالی کتب درسی :

  کوکب خانم
  کوکب خانم زن پاکیزه و با سلیقه ای است. سطل ماست را همیشه در جای خنک قرار می¬ دهد. بعد ماست ها را برمی دارد و این طرف و آن طرف می مالد و همه جا را ماست مالی می کند.
  کوکب خانم، هر روز کارهای خانه را انجام می دهد. او صبح کیک زرد درست می کند. بعد از ظهر راکتور خانه خود را پر از بتن می کند . یک شب در میان ، ساعت ۱۱ هم اورانیوم های خود را می گذارد دم در.
  روزی عده ای از ده دیگر سرزده* به خانه های آن ها آمدند. کوکب خانم با رویکرد دیپلماسی لبخند از آن ها پذیرایی کرد. او با تخم مرغ تازه و روغن نیمرو درست کرد. نان و کره و ماست و پنیر هم سر سفره گذاشت. همه از مهمان نوازی و سلیقه کوکب خانم تعریف کردند. جان می خورد و می گفت: من که از خوردن این نان و کره و نیمرو که سیر نمی شوم! کوکب خانم برایمان از آن کیک های خوشمزه هم بیاور. آشغال هایت را هم بده به من تا بگذارم دم در. چه غذاهای خوشمزه ای ! خدا را شکر می کنم که این همه کبک آفریده است.
  ترکیب های تازه :
  سرزده = کسی که سر دیگران را می زند، قاتل
  پرسش ها :
  ۱) کوکب خانم چطور زنی است؟
  ۲) کوکب خانم بعد از ظهر ها چکار می کند؟ چرا؟
  ۳) کوکب خانم سر سفره برای مهمان ها چه گذاشت؟
  ۴) آیا مهمان ها از پذیرایی کوکب خانم خوششان آمده بود؟ این را از کجا می دانید؟

  نویسنده: مسعود شیخ حسینی

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  خوشرو: مشارکت زنان در عملیات انسان‌دوستانه، بازسازی و مصالحه سیاسی موثرتر بوده است حمایت مجلس از سازمان پدافند غیرعامل برای مبارزه با بیو تروریست رونمایی از جانشین گودرزی و خبر بد برای پرسپولیسی‌ها/ تساوی خونین! اعدام ۲۳۲ غیرنظامی در جنوب موصل عکس/ اولین دستگاه خودپرداز جهان زمین‌لرزه ۶.۴ ریشتری در مرکز ایتالیا هوشمندترین شهر جهان کدام است؟ شرق شناس صرب: غرفه کتاب ایران در نمایشگاه بلگراد بازدیدکنندگان را مجذوب خود کرد طلا بدهید شنبلیله بخورید حجم تجارت فنلاند با ایران ۱۰ برابر می‌شود/مشکلات پرداخت پول طی چند ماه قابل حل است تربت سیدالشهد(ع) یکی از اسرار طب اسلامی و شیعی است از اول با غیرعلنی بودن جلسه روز گذشته مجلس مخالف بودم/ از سخن رئیس مجلس بهت‌زده شدم/ تعبیر برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها غیر واقع بود امام جمعه قم: طب اسلامی به عنوان دروس حوزه تدریس شود رئیس‌جمهور فنلاند با مقام معظم رهبری دیدار کرد واگذاری ۸ پروژه ملی علوم انسانی به جهاد دانشگاهی زائران اربعین مقررات و موازین را رعایت کنند/ لزوم پرهیز از اقدامات اختلاف انگیز و اهانت به مقدسات مذاهب اسلامی «لاوروف» و «ظریف» دیدار می کنند پیاده‌سازی گمرک الکترونیکی در مرزها/ مرز محل عبور است نه توقف! طرح/ شیعه انگلیسی طراحی لباس برای مردگان در انگلیس !