رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۸ | کد خبر : 20580
 • دادستان انقلاب ورامین: عزم جدی دستگاه قضا برای رسیدگی به پرونده قتل ستایش

  مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس در خصوص آخرین اقدامات انجام شده در پرونده قتل دختر کوچکی به نام ستایش قریشی گفت: پس از آنکه متهم جوان ۱۷ ساله خود را به پلیس معرفی کرده و دستگیر شد، روند رسیدگی به این پرونده آغاز شد.

  وی افزود: متهم در جلسات بازجویی به ارتکاب قتل اعتراف صریح کرده و پرونده در حال حاضر در انتظار پاسخ پزشکی قانونی است.

  مرادطلب تصریح کرد: به محض آنکه نظر پزشکی قانونی به شعبه رسیدگی‌ کننده واصل شود پرونده تکمیل شده و به دادگاه کیفری شماره یک ارجاع می شود تا دادگاه درباره متهم تصمیم‌گیری کند.

  دادستان عمومی ورامین در پاسخ به این سوال که آیا دستگاه قضایی برای محاکمه این فرد عزم جدی دارد یا خیر،‌ گفت:‌ قوه قضاییه در همه پرونده ها برای رسیدگی و مجازات مرتکبین جرائم عزم جدی دارد اما در پرونده‌های که باعث جریحه  دار شدن احساسات و عواطف مردم می‌شود این دستگاه با سرعت بیشتری به پرونده‌ها رسیدگی می‌کند.

  این در حالی است که صبح روز گذشته دادستان عمومی و انقلاب تهران جعفری‌دولت‌آبادی از دادستان ورامین خواسته بود که در رسیدگی به این پرونده تسریع کند.

  ستایش قریشی دختر ۶ ساله تبعه افغانستان است که توسط یک جوان ۱۷ ساله به قتل رسید و این متهم جنازه این کودک خردسال را دفن کرده بود./فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار