رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۷ | کد خبر : 20630
 • پیش‌بینی وضعیت آب و هوا

  امروز و فردا خراسان شاهد برف و باران است

  به گزارش وعده صادق، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: امروز سه‌شنبه با توجه به نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی عبور امواج کم دامنه تراز میانی جو از نیمه شمالی کشور سبب افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد در شمال شرق، شرق، مرکز، دامنه های البرز، دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی می شود، که در ارتفاعات البرز و برخی مناطق شمال شرق بارش به صورت برف خواهد بود.

  احد وظیفه با بیان این که شدت بارش امروز در خراسان رضوی است، افزود: فردا چهارشنبه بارش ها محدود به شمال شرق کشور می شود و روز پنجشنبه آسمان در اکثر نقاط کشور آرام پیش بینی می شود و از اواخر وقت این روز در شمال غرب کشور افزایش ابر، بارش پراکنده و وزش باد انتظار می رود.

  به گفته وی طی دو روز آینده وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور پیش بینی می شود که در برخی مناطق سبب گردوخاک و کاهش دید افقی می شود.

  به علت وزش شدید باد غربی، نیمه شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز طی روز آینده مواج خواهند بود. هم چنین از روز چهارشنبه روند افزایش دما برای نیمه شمالی کشور پیش بینی می شود، که روز پنجشنبه در سواحل خزر این افزایش دما قابل توجه خواهد بود.

  سازمان هواشناسی کشور امروز هوای تهران را ‫اﺑﺮی در ﭘﺎره ای ﻧﻘﺎط رﮔﺒﺎر و رﻋﺪوﺑﺮق، در‬ ‫ارﺗﻔﺎﻋﺎت ﺑﺎرش ﺑﺮف و درﺑﻌﺪ از ﻇﻬﺮ ﻛﺎﻫﺶ اﺑﺮ‬ پیش‌بینی کرده است.

  بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت ۱۸ و  ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار