رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۲ | کد خبر : 20647
 • قرآن منسوب به حضرت امیرالمؤمنین(ع) منتشر می‌شود

  به گزارش گروه دین و اندیشه وعده صادق؛ تولیت آستان علوی با تشکیل یک کمسیون تخصصی طرح چاپ نسخه ای از کلام الله مجید را که به حضرت علی علیه السلام منسوب است و در کتابخانه ی آستان علوی نگهداری می شود به اجرا گذاشت.
  سید عیسی الخراسانی از اعضای شورای آستان علوی گفت: در راستای اجرای برنامه های علمی و فرهنگی و تبلیغاتی آستان علوی طرح چاپ نسخه ای از قرآن مجید را که به حضرت علی علیه السلام منسوب است به اجرا گذاشتیم و به این منظور کمسیونی به ریاست تولیت محترم آستان و با عضویت بنده و حجت الاسلام اسعد الخاقانی مسئول بخش امور دینی و حجت الاسلام صفاء الودیس مسئول کارگاه ترمیم نسخ خطی آستان تشکیل شد.
  الخراسانی افزود: این کمسیون در نظر دارد پژوهش علمی مفصلی را در رابطه با این نسخه  آماده کند و به این منظور از تجارب کارشناسان با تجربه ای از ایران و پاکستان و دانشگاه بغداد بهره خواهیم برد و تمامی کارشناسان نسخ خطی آمادگی کامل خود را در این زمینه اعلام کردند.
  عضو شورای آستان علوی در ادامه گفت: از این نسخه خطی به صورت دقیق و با کیفیت بالا عکسبرداری شده و تمامی جوانب آن از قبیل قدمت آن و بررسی کربن ۱۴ پوست و جلد نسخه نیز بررسی خواهد شد و اعضای کمسیون در حال حاضر مشغول تبادل نظر با کارشناسان مجرب می باشد تا بتوانیم این نسخه ی نفیس وگرانبها را به بهترین شیوه منتشر کنیم.
  منبع: باشگاه خبرنگاران
  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار