رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۴ | کد خبر : 20875
 • «پاداش سال نو» مهمانی ۶ قومیت در جشنواره نوروزی پایتخت است

  به گزارش وعده صادق ،«حسن وارسته» نویسنده سریال «پاداش سال نو» گفت: تا الان تمامی قسمت‌های این سریال به نگارش درآمده است که در حقیقت سریالی ۱۳ قسمتی است.

  وی ادامه داد:‌ تمامی این ۱۳ قسمت را به مسئولین سازمان صدا و سیما و مرکز گسترش فیلم‌نامه‌نویسی تحویل دادیم و منتظر اعلام تمایل دوستان برای ساخت این سریال هستیم.

  این نویسنده در ادامه بیان داشت: هنوز کارگردان این سریال مشخص نشده و به محض قطعی شدن اخبار آن را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.

  وارسته با اشاره به پیشنهادهایش در سال جدید نیز گفت: پیشنهاد کاری دارم، حتی سال گذشته نگارش سریال «زعفرانی» را به من پیشنهاد دادند، اما به این دلیل که دو سریال در دستم بود دیگر نتوانستم با آن پروژه همکاری کنم.

  به گزارش فارس، داستان این سریال پیرامون مهمانی ۶ قومیت به جشنواره نوروزی در پایتخت است که در طی روند جشنواره، تعدادی جوان ناشی و پرمدعا، خطاهای آمیخته با طنزی را انجام می‌دهند و در انتها با کمک مسئولین جشنواره و قومیت‌ها این خطاها برطرف گشته و جشنواره آبرومند برگزار می‌شود.

  به گزارش فارس، سریال «پاداش سال نو»‌ به نویسندگی و سرپرستی حسن وارسته به سفارش مرکز گسترش فیلم‌نامه نویسی به نگارش درآمده است.

  منبع:فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار