• تاریخ انتشار: جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۹ | کد خبر : 20878
 • به گزارش وعده صادق، جواد پیشگر، طراح، نویسنده و کارگردان این مجموعه رادیویی در این باره گفت: نوشتن سری جدید این مجموعه را از فروردین ۹۴ آغاز کردم که شامل تنظیم نمایش نامه‌ها، گفت‌وگوها و هر آنچه که مربوط به محتوای برنامه است، می‌باشد.

  وی درباره بخش‌های مختلف این برنامه توضیح داد: در هر قسمت از برنامه، از بین چند اثر از یک نمایشنامه‌نویس، یکی از آثار را انتخاب کرده و سپس قرارهای گفت‌وگو با نمایشنامه نویس گذاشته می‌شد که با ایشان درباره مقوله نمایشنامه‌نویسی به بحث و گفت‌وگو می‌پرداختیم.

  همچنین در بخشی دیگر، اثر منتخب به صورت نمایش رادیویی تنظیم شده که در آن هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می‌پردازند.

  پیشگر خاطرنشان کرد: با درام نویسان معاصر ایران با هدف معرفی فعالیت‌های درام نویسان ایرانی در آیتم‌های گفت‌وگو، نمایش رادیویی و شناخت بیشتر مخاطب از مقوله نمایش و نمایشنامه‌نویسی به صورت هفتگی در ۴ قسمت از رادیو نمایش پخش می‌شود و در بخش اول این برنامه که از ۴ اردیبهشت به روی آنتن می‌رود به معرفی شهرام کرمی، نمایشنامه نویس معاصر ایرانی پرداخته‌ایم.

  بر اساس این خبر، «با درام نویسان معاصر ایران» به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است و محمود احمدی تهیه کننده، علی حاجی نوروزی صدابردار و نرگس موسی پور افکتور آن هستند.

  علاقه‌مندان می‌توانند از این پس، شنبه تا سه شنبه هر هفته ساعت ۱۳:۴۵ و ۲۱:۰۰، شنونده این برنامه از شبکه رادیویی نمایش باشند.

  منبع :قارس

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار