آپدیت بزرگ Google Analytics رسید +دانلود

0 0

اپلیکیشن پرکاربرد Google Analytics تاکنون مورد محبت چندانی از جانب گوگل قرار نگرفته بود؛ اما در آپدیت بزرگی که دریافت کرد به نسخه ۳.۰ ارتقا یافت تا طراحی متریال و آیکون جدید را شاهد باشد.

به گزارش مشرق، اگر وب‌سایت دارید یا اینکه به قول حرفه‌ای‌ها وب‌مَستر هستید بدون شک با ابزار گوگل آنالیتیکس آشنایید، این اپلیکیشن، سنگِ دستِ مدیرانِ وب‌سایتی است که تمایل دارند آمار لحظه‌ای از عملکرد وب‌‌سایت داشته باشند،  شوربختانه باید گفت این اپلیکیشن پرکاربرد و کارآمد را تاکنون گوگل زیاد تحویل نگرفته بود، اما در آپدیت جدید با طراحی متریال دیزاین رنگ‌ و رلعابی جدید به آن بخشید و از طرف دیگر شاهد تغییر آیکون گوگل آنالیتیکس هم هستیم.

آپدیت بزرگ  Google Analytics از راه رسید + دانلود

امکان مشاهده سریع وضعیت وب‌سایت به صفحه info این اپلیکیشن نیز اضافه شده است. به این ترتیب گزارش‌های مختلفی را در خصوص ترافیک در لحظه وب‌سایت، وضعیت کلی سِشِن‌ها (Sessions)، عملکرد کاربران و گزارش‌های دیگر از مواردی هستند که با اشغال فضای کمتر در یک نگاه قابل بررسی می‌باشند. لازم به ذکر است که تمامی لیست‌های باز شونده، در قسمت منو تغییر حالت‌ داده‌اند و دسته‌بندی آنها تغییر کرده است. در حال حاضر در خصوص این تغییرات نمی‌توان نظر قطعی اعلام کرد، اما به نظر می‌رسد کاربرانی که چندین سال به شیوه‌ دیگری با اپلیکیشن گوگل آنالیتیکز تعامل داشته‌اند به راحتی به این تغییرات جدید عادت نکنند.

آپدیت بزرگ  Google Analytics از راه رسید + دانلود

همان‌گونه که در بالا ذکر شد، آیکون و لوگوی این اپلیکیشن نیز تغییر کرده است. این تغییر به اندازه‌ای است که ممکن است در نگاه اول اپلیکیشن گوگل آنالیتیکس را پیدا نکنید. نرم‌افزار فوق را از لینک زیر دانلود کنید.

آپدیت بزرگ  Google Analytics از راه رسید + دانلود

منبع: فارنت

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.