رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵ | کد خبر : 21124
 • رسایی: تنها پاسخ دولتی‌ها به چپاول اموال مردم این است: الحمدلله برجام نقض نشده!

  به گزارش وعده صادق حمید رسایی در گفت‌وگو با  دانشجو در خصوص مصادره ۲ میلیارد دلار از پول‌های ایران در آمریکا و تأثیر آن بر اجرای برجام، گفت: اینکه دائماً مطرح می‌شود که فلان اتفاق نقض برجام هست یا نه، غارت ۲ میلیاردی نقض برجام هست یا نه، تحریم موشکی نقض برجام هست یا نه و موارد مشابه دیگر، بیشتر به یک بازی و سرگرم کردن مردم شبیه است چون اساساً نقض یا عدم نقض برجام مسئله اصلی نیست، بلکه مسئله اصلی و مهم این است که آمریکایی‌ها به اسامی مختلف در حال چاپیدن حقوق ملت ما هستند و مسئولان دولتی تنها پاسخ افتخارآمیزی که در برابر این چپاول اموال می‌دهند همین یک کلمه است که برجام نقض نشده!

  وی افزود در قانون مصوب مجلس و اجازه نامه مشروط رهبری برای اجرای برجام به صراحت تاکید شده است که در صورت هر نوع تحریم جدید باید جلوی اجرای برجام گرفته شود. حتی رهبری انقلاب در نامه خود فرموده بودند که اگر آمریکایی یکبار هم بگویند ساختار کلی تحریمها باقی است، این نقض برجام است.

  رسایی افزود: متاسفانه مسئولان سیاست خارجی و رئیس جمهور از این ظرفیت های بازدارنده برای جلوگیری از تحریم ها نه تنها هیچ استفاده ای نمی کنند بلکه با انفعالی که در برابر دست درازی های طرف مقابل دارند آنها را حریص تر هم می کنند.

  نماینده مردم تهران در ادامه اظهار داشت: متاسفانه پروازهای خارجی دولت در این ایام هم هیچ دست آوردی نداشته به دلیل اینکه دولت تکلیف خودش را با کدخدای دروغین مشخص نکرده و در حالت انفعال و سردرگمی به‌سر می برد. برای همین هم علی‌رغم سفر رئیس جمهور و ظریف به ترکیه بیانیه علیه ما صادر می‌شود و علی رغم سفر ظریف به آمریکا ۲ میلیارد دلار اموال ما بلوکه می‌شود.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار