• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵ | کد خبر : 21124
 • به گزارش وعده صادق حمید رسایی در گفت‌وگو با  دانشجو در خصوص مصادره ۲ میلیارد دلار از پول‌های ایران در آمریکا و تأثیر آن بر اجرای برجام، گفت: اینکه دائماً مطرح می‌شود که فلان اتفاق نقض برجام هست یا نه، غارت ۲ میلیاردی نقض برجام هست یا نه، تحریم موشکی نقض برجام هست یا نه و موارد مشابه دیگر، بیشتر به یک بازی و سرگرم کردن مردم شبیه است چون اساساً نقض یا عدم نقض برجام مسئله اصلی نیست، بلکه مسئله اصلی و مهم این است که آمریکایی‌ها به اسامی مختلف در حال چاپیدن حقوق ملت ما هستند و مسئولان دولتی تنها پاسخ افتخارآمیزی که در برابر این چپاول اموال می‌دهند همین یک کلمه است که برجام نقض نشده!

  وی افزود در قانون مصوب مجلس و اجازه نامه مشروط رهبری برای اجرای برجام به صراحت تاکید شده است که در صورت هر نوع تحریم جدید باید جلوی اجرای برجام گرفته شود. حتی رهبری انقلاب در نامه خود فرموده بودند که اگر آمریکایی یکبار هم بگویند ساختار کلی تحریمها باقی است، این نقض برجام است.

  رسایی افزود: متاسفانه مسئولان سیاست خارجی و رئیس جمهور از این ظرفیت های بازدارنده برای جلوگیری از تحریم ها نه تنها هیچ استفاده ای نمی کنند بلکه با انفعالی که در برابر دست درازی های طرف مقابل دارند آنها را حریص تر هم می کنند.

  نماینده مردم تهران در ادامه اظهار داشت: متاسفانه پروازهای خارجی دولت در این ایام هم هیچ دست آوردی نداشته به دلیل اینکه دولت تکلیف خودش را با کدخدای دروغین مشخص نکرده و در حالت انفعال و سردرگمی به‌سر می برد. برای همین هم علی‌رغم سفر رئیس جمهور و ظریف به ترکیه بیانیه علیه ما صادر می‌شود و علی رغم سفر ظریف به آمریکا ۲ میلیارد دلار اموال ما بلوکه می‌شود.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  درد قفسه سینه وعلل آن کارخانه‌ای که "تاوارس" را مجذوب خود کرد/آینده سایپا در هاله‌ ابهام اختلاس‌های میلیاردی با آرمان‌های انقلاب همخوانی ندارد/ مفاسد اقتصادی آفتی برای انقلاب است رییس جهاددانشگاهی معرفی شد کمتر از یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی گندم نیاز داریم روسیه و اوپک گزینه های تثبیت بازار نفت را بررسی می کنند وام مسکن تنها ۲۰ درصد از قیمت یک خانه است آنچه سعد حریری را تسلیم حزب الله کرد! آغاز برداشت رسمی زعفران در کشور/ هرکیلو ۵۰۰ هزارتومان ارزان شد صمیمانه از روحانی می‌خواهم در انتخابات آتی شرکت نکند/ کسی که سه سال به انتقادات گوش نداده ظرف یک سال نیز کاری نخواهد کرد عکس/ «قاهان»، منطقه‌ای زیبا در قم مهم‌ترین وظیفه ناجا در انتخابات جمله ای زیبا در اینستاگرام احمد رضا عابد زاده+ اینستاپست حمله به یک دانشگده پلیس در پاکستان ۲۰ کشته و۱۰۰ زخمی برجای گذاشت شجاعت شهید پوراحمدی در حمل سلاح از بین ماموران «ضعف تیم اطلاع‌رسانی دولت» صدای اصلاح‌طلبان و حامیان روحانی را هم در آورد/ شعار «دولت پاسخگو» توخالی از آب درآمد! جزئیات نحوه استفاده از موبایل به جای کارت بانکی پایه همه بیانات رهبری تحول بنیادین در حوزه است صعود تیم فوتبال جوانان ایران به جام‌جهانی/ دو گام تا قهرمانی آسیا عمر البشیر با پادشاه عربستان دیدار کرد