رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۰ | کد خبر : 21222
 • نعیم قاسم : عربستان از ایران که کشوری مستقل و آماده همکاری است، می ترسد.

  به گزارش وعده صادق ؛ به نقل از پایگاه خبری العهد ، نعیم قاسم، دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی در حسینیه امام خمینی (ره) در بعلبک گفت: ثبات در لبنان به نفع همگان از جمله خود حزب الله است چرا که جنگ داخلی به نفع کسی نیست. محافظت حزب الله از مرزهای جنوبی و شرقی لبنان به ثبات در داخل کشور و کشف مراکز فساد کمک کرد. ما هرگز از هیچ سیاست یا کشوری تبعیت نمی کنیم.
  وی گفت: اگر به دستاوردهای حزب الله از سال ۱۹۸۰ تاکنون نگاه کنیم می بینیم که این حزب سپر و محافظ لبنان علیه اسرائیل و تروریسم تکفیری است. اگر این حزب نبود ما امروز به اینجا نمی رسیدیم.
  نعیم قاسم گفت: توصیف حزب الله به تروریسم یک توصیف اسرائیلی و در جهت طرح صهیونیستی است. عربستان امروز در حال تکمیل حلقه های طرح اسرائیلی است. این اقدام عربستان از طریق دیدارهای محرمانه و آشکاری صورت می گیرد که مسئولان عربستانی با مسئولان اسرائیلی برگزار می کنند. همچنین ده ها افسر عربستانی به دست افسران صهیونیست آموزش می بینند.
  وی گفت: عربستان از چند سال پیش هرگونه حمایتی از مقاومت فلسطین و مردم فلسطین را قطع کرده است و با هرگونه همکاری با ایران به خاطر منافع منطقه مخالفت می کند چر اکه می خواهد بحران همواره پابرجا بماند. عربستان از ایران که کشوری مستقل و آماده همکاری است، می ترسد.
  نعیم قاسم گفت: جنگ عربستان علیه یمن نابودی بشریت و تمدن و نه فقط جنگی اخلاقی و سیاسی است. این جنگ، جنگ کشتار جمعی یمنی هاست.
  وی گفت: جنگ در سوریه به دلیل لجبازی عربستان همچنان ادامه دارد به این دلیل که ریاض در تحقق هیچ هدفی موفق نبوده است برای همین دنبال انتقام گیری است و مردم را در سوریه می کشد و هیچ هم و غمی ندارد. پول برای نابودی دیگران کافی است.
  نعیم قاسم گفت: هر کسی در نهان یا آشکار علیه حزب الله  باشد حامی اسرائیل است. / yjc

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار