• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۸ | کد خبر : 21246
 • به گزارش وعده صادق، «علی اصغر پورمحمدی» مدیر سابق شبکه شما را به سمت   مدیرکل طرح و برنامه سیما منصوب کرد.

  بنا بر این گزارش، در متن حکم پورمحمدی خطاب به قاسمی آمده است:

  نظر به تعهد، تجربه و سوابق ارزشمند جنابعالی در رسانه ملی به موجب این حکم به سمت «مدیرکل طرح و برنامه سیما» منصوب می‌شوید.

  مأموریت جناب‌عالی ساماندهی، هماهنگی و تقویت امور طرح و برنامه، ارزیابی برنامه‌های حوزه سیما و انجام پژوهش‌های کاربردی به منظور تحقق سیاست‌ها و اهداف رسانه ملی در امور برنامه‌سازی است.

  اهم وظایف کلی شما بدین شرح است:

  ۱- تدوین سیاست‌های محتوایی برنامه‌های سیما براساس راهبردهای رسانه و سیاست‌های کلان سازمان.

  ۲- تبیین اهداف و اولویت‌های برنامه‌ای هر یک از شبکه‌ها و مراکز برنامه‌ساز سیما و تفکیک نقش آنها با توجه به ماموریت تعریف شده.

  ۳- ابلاغ سیاست‌ها، اصول و ضوابط تولید و پخش معاونت سیما به شبکه‌ها و مراکز برنامه‌ساز سیما.

  ۴- تهیه و تدوین شاخص‌های قابل اندازه‌گیری تولید به تفکیک طبقه و ساختار.

  ۵- تعامل با معاونت برنامه‌ریزی و منابع مالی سازمان در زمینه تهیه و تدوین راهبردها و سیاست‌های برنامه‌ای.

  ۶- تطبیق و بررسی تخصصی طرح‌های غیرنمایشی حوزه سیما و صدور مجوز تولید.

  منبع: فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  اولین سالگرد شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد رئیس جمهور ونزوئلا با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد آذر ۹۴: امحای ۱۷۰۰ تن سیب زمینی زیر خروارها خاک/ آبان ۹۵: صدور مجوز توزیع رایگان سیب زمینی و پیاز بین محرومان! آقای روحانی! «معصومه ابتکار» را از قلم انداختید مختار سر از بدن «شمر» را جدا کرد و او را در دیگ سوزان انداخت برکنارى فانی برای آشکار نشدن نهان‌های فساد ۸ هزار میلیاردی بود تروریست ها آماده حمله به حلب می شوند ارتش عراق شهر مسیحی نشین برطله در شرق موصل را آزاد کرد