رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۰ | کد خبر : 21530
 • همراه با انتشار فیلمنامه موسی کلیم‌الله

  شماره جدید مجله «عصر اندیشه»: جمهوری اسلامی تقلبی و مصاحبه اختصاصی با کاندولیزا رایس

  به گزارش وعده صادق، شماره ی جدید مجله عصر اندیشه که در آن به بررسی سرنوشت جمهوری اسلامی پرداخته با مصاحبه جنجالی کاندولیزا رایس منتشر شد. در بخش پاره‌های فکر مجله طرح جلد  اتوبوس قدیمی با پلاک UK  که متعلق به سرویس مدارس دخترانه علوی اسلامی  است و روحانیون معمم را به مقصد می رساند جای تامل بسیاری دارد .
  در بالای تصویر سخن مقام معظم رهبری نقش بسته بدین شرح است: در چارچوب اهداف جنگ نرم دشمن، باقی ماندن نام ” جمهوری اسلامی ” و حتی حضور یک معمم در راس آن مهم نیست ؛ مهم آن است که ایران تامین کننده اهداف آمریکا ، صهیونیسم و شبکه قدرت جهانی باشد.


  این مجله همچنین در بخش  پاره های فکر خود گفتگوی اختصاصی با کاندولیزا رایس مشاور امنیت ملی وزیر خارجه پیشین آمریکا منتشر  کرده است  که موضوع آن پیرامون هژمونی سیاسی و رهبری هوشمند است که این گفتگو در نوع خود بی سایقه است . از دیگر قسمت های این بخش می توان به گفتگوی اختصاصی محمد هاشمی با این مجله اشاره کرد.
  شماره ۱۱ عصر اندیشه در بخش شطرنج اندیشه ها، مصاحبه اختصاصی را با ماهاتیر محمد نخست وزیر سابق مالزی  منشر کرده است. از دیگر موضوعات جنجالی این بخش  شیعه در اسراییل  به قلم دکتر علی اکبر ضیایی است
  همچنین در بخش یادبود متن فیلنامه موسی کلیم الله آخرین اثر زنده یاد فرج الله سلحشور منتشر شده است متنی که تاکنون انتشار نیافته و مرحوم فرج الله سلحشور یک سال قبل از درگذشتش در تماسی با سردبیر عصر اندیشه متن این فیلمنامه را در اختیار او قرار داده است  این متن می تواند برای علاقه منذان به آثار این فیلمساز فقید جذاب و حائز اهمیت باشد

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار