رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۱ | کد خبر : 21535
 • تبلیغات رئیس جمهور سابق آمریکا برای همسرش

  به گزارش وعده صادق، رئیس‌جمهور اسبق آمریکا در اظهاراتی انتخاباتی تاکید کرد اگر هیلاری کلینتون همسر او رئیس‌جمهور شود، دموکرات‌ها بار دیگر اکثریت مجلس سنا را از آن خود خواهند کرد.

  در ادامه مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بیل کلینتون رئیس‌جمهور اسبق این کشور در ادامه مبارزات ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون به شهر هارتفورد کنیتیکت رفت.

  او در اظهاراتی درباره هیلاری کلینتون گفت که اگر او در انتخابات ۲۰۱۶ پیروز شود، دموکرات‌ها بار دیگر خواهند توانست اکثریت از دست رفته شان در مجلس سنای آمریکا را بازپس گیرند.

  به گزارش هیل، بیل کلینتون خطاب به حاضران در تجمع هارتفورد گفت: «نوامبر سال گذشته دموکرات‌ها مجلس سنا را از دست دادند اما من فکر می‌کنم اگر شما به هیلاری رای بدهید، آنها(دموکراتها) سنا را بازپس خواهند گرفت».

  به دنبال انتخابات سال ۲۰۱۴ مجلس سنای آمریکا، دموکرات‌ها که پیشتر اکثریت سنا را در اختیار داشتند، از جمهوریخواهان شکست خورده و اکثریت را به حزب رقیب واگذارند.

  رئیس‌جمهور دموکرات پیشین آمریکا همچنین همسرش را تنها نامزدی در بین نامزدهای انتخابات ۲۰۱۶ خواند که توان رفع مشکلات داخلی و خارجی این کشور را دارد.

  منبع: فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار