رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶ | کد خبر : 21560
 • مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران:

  علت قطعی فوت اولادی فردا اعلام می شود

  به گزارش وعده صادق، مسعود قادی پاشا صبح سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در ساختمان خیابان طالقانی تهران گفت: پزشکی قانونی یک هنر کارشناسی در علوم پزشکی بوده و این هنر در راه کمک به عدالت است.

  مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در مورد پرونده ستایش قریشی گفت: این پرونده در دستور کار و اولویت قرار گرفت و تیم با دقت این پرونده را بررسی کرد تا قاضی به درستی حکم صادر کند. معاینه ظاهری جسد و کالبد شکافی تخصصی انجام شد و عکس و فیلم ها هم مورد بررسی قرار دادیم. نمونه های سم شناسی و آسیب شناسی و سرولوژی هم بررسی و دوشنبه نتیجه گزارش به مقام قضایی رسما اعلام شد و قاضی باید اطلاع رسانی کند.

  وی در مورد آزمایشات روی ستایش قریشی گفت: کار تخصصی روی جسد اعم از معاینات ظاهری، کالبدگشایی کامل، سم شناسی، آسیب شناسی (بررسی میکروسکپی) و سرولوژی (تجاوز) انجام شده است.

  قادی پاشا در مورد آزمایش و تشخیص سلامت روان متهم قتل ستایش گفت: این پرونده هم در کمیسیون چند ساعته ای برگزار شد و باید مدارکی از سوی دادگاه به کمیسیون داده شود که این مدارک داده شده و امروز ظهر کمیسیون مجدد برگزار می شود.

  دکتر قادی پاشا در مورد مهرداد اولادی هم گفت: در این پرونده کار کالبد شکافی در کهریزک انجام شده و در بخش سم شناسی و پاتولوژی هم در حال انجام است و علت فوت فردا قطعا اعلام می شود.

  مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در پاسخ به اظهارات دادستان تهران در خصوص علت مرگ برخی ورزشکاران گفت: این جزو اسرار است و اجازه نداریم اعلام کنیم. اما آزمایشات دقیق بوده و با دستگاه های به روزی انجام شده است.

  قادی پاشا در پاسخ به خبرنگار مهر در مورد تصویر منتشر شده از جسد اولادی گفت: تصویری که از مرحوم اولادی منتشر شده نشان می دهد که سنگ کف آنجا با سردخانه ما همخوانی ندارد و این عکس پس از تحویل جسد تحویل بستگان گرفته شده است.

  منبع:مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار