رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۱۷ | کد خبر : 21754
 • مهمانان چینی چابهار

  به گزارش وعده صادق ؛ معاون اقتصادی و عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: این هیات اقتصادی برای انجام سفری سه روزه امروز وارد چابهار شد.

  عبدالرحیم کردی افزود: تفاهم نامه ای در سفر اسفند ماه سال گذشته مدیران شرکت سرمایه گذاری CMI چین برای ایجاد شهرک صنعتی منعقد و زمین آن جانمایی شد.

  وی گفت: برای اختصاص دو قطعه زمین یکی به وسعت ۲۴۰ هکتار و دیگری به مساحت ۳۰۰ هکتار در محدوده منطقه آزاد چابهار توافق شده است و بزودی فعالیت آنان برای ایجاد شهرک صنعتی آغاز می شود.

  وی بدون اشاره به صنایعی که قرار است در این شهرک ها راه اندازی شوند، بیان کرد: چینی ها با احداث ۲۰ مجموعه و صنایع وابسته به آن در این شهرک صنعتی استقرار پیدا می کنند.

  وی ادامه داد: بندر چابهار همجوار با دریای عمان به اقیانوس هند متصل است و این ظرفیت سبب شده این منطقه به کانون توجه سرمایه گذاران داخلی و خارجی تبدیل شود.

  چابهار تنها بندر اقیانوسی کشور و سرزمین موج و مرجان با ۱۳هزار و ۱۶۱ کیلومترمربع وسعت از شمال به شهرستان های نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان(مکران) و از غرب به کنارک متصل است./ میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار