• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۶ | کد خبر : 21889
 • گفتم اجازه بده که من یک سوال ازشما بپرسم سه بار این را گفتم که برگشت و به من گفت صبر کن بعد محافظینش به سمت من هجوم آوردند و گرفتند که من را به بیرون پرت کنند. منطق اینها بی‌ادبی، فحش، زدن و بی حرمتی است.

  به گزارش وعده صادق واکنش ها همچنان به حضور روز گذشته فائزه هاشمی برای سخنرانی تبلیغات انتخاباتی اصلاح‌طلبان در خرم‌آباد که  با اعتراض گسترده مردم روبرو شد، ادامه دارد.

  در این زمینه همسر سردار شهید هادی کجباف‌زاده گفت:

  وقتی متوجه حضور فائزه هاشمی شدم به محلی که این زن حضور داشت رفتم.

  گفتم اجازه بده که من یک سوال ازشما بپرسم سه بار این را گفتم که برگشت و به من گفت صبر کن بعد محافظینش به سمت من هجوم آوردند و گرفتند که من را به بیرون پرت کنند. منطق اینها بی‌ادبی، فحش، زدن و بی حرمتی است.

  بعد از آن من میکروفن را گرفتم و گفتم که بنده همسر شهید مدافع حرم هستم ولی  یکباره با بی‌احترامی میکروفن را از دست من گرفتند.

  در هر حال وقتی‌که میکروفن را از من گرفتند طرفداران خانم هاشمی خواستند که ما را بزنند و زشت‌ترین دشنام‌ها را به ما دادند.

  وقتی یک زن شهید مدافع حرم که برای استقلال، عزت، امنیت و اسلام دارد دفاع می‌کند نتواند حرفش را بزند و میکروفن را از دست او می‌گیرند و یک زن فتنه‌گر را اجازه می‌دهند که سخن بگوید باید ما عزا بگیریم.

  گفتنی است مردم خرم آباد نیز با برگزاری تجمعاتی خواستار لغو برنامه فائزه هاشمی شده اند

  حاظران ایجاد تشنج و شلوغی را نیز گزارش کرده اند

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار