رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵ | کد خبر : 21905
 • رئیس سازمان جاسوسی آلمان برکنار شد

  به گزارش وعده صادق به نقل از حریت، دولت آلمان از برکناری «گرهارد اشنایدر»، رئیس سازمان جاسوسی برون مرزی این کشور خبر داد.

  «پیتر آلتمایر»، رئیس بخش کارکنان تحت اداره «آنگلا مرکل»، صدر اعظم آلمان، در بیانیه ای کوتاه در مورد استعفای رئیس سازمان جاسوسی برون مرزی این کشور گفت: «اشنایدر» از سال ۲۰۱۲ در این پست کار کرده و قرار بوده تا سال ۲۰۱۸ نیز در سمت خود باقی بماند. اما وی در اول جولای، جای خود را به «برونو کاهل»، یکی از مقام های وزارت دارایی آلمان خواهد داد.

  «آلتمایر» افزود: «اشنایدر» طی سالهای اخیر دچار مشکلاتی شده بود که همه ابعاد کارش را تحت تاثیر قرار داده بود. این مشکلات شامل همزمانی استقرار وی در این سمت، با تغییرات و مشکلات امنیتی، ارتقاء سازمان و کارکنان آن به لحاظ فنی و نیروی انسانی و نتایج بازرسی های های قانونی – سازمانی پارلمان از این اداره بوده است.

  گفتنی است، این تغییر یک سال پس از بر ملا شدن همکاری سازمان جاسوسی آلمان با سازمان سیا در جهت جاسوسی از اطلاعات شخصی شهروندان آلمانی انجام می شود.

  همچنین حملات تروریستی بروکسل و پاریس در سال گذشته میلادی، موجی از انتقادات را علیه سازمان های جاسوسی این کشورها و میزان همکاری آنها با یکدیگر در راستای تامین امنیت اروپا در پی داشت.

  منبع: مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار