رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۸ | کد خبر : 21959
 • نصب دکمه اعلام مزاحمت روی گوشی‌های هندی

  به گزارش وعده صادق، بنا بر اعلام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هند، کمک به زنان در معرض خطر و تجاوز در محیط های عمومی، از جمله مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح اعلام شده است.

  زنان و دیگر افراد در معرض خطر و مزاحمت با فشردن این دکمه می توانند به سرعت با شماره یا شماره های اضطراری که خود آن را تعیین می کنند تماس گرفته و فرد مخاطب را از مشکل موجود مطلع کنند. در واقع فشردن این دکمه به معنای مطلع شدن پلیس و دوستان و اقوام نزدیک فرد از یک مشکل امنیتی جدی برای فرد تماس گیرنده است.

  وزیر ارتباطات هند با ارسال پیامی در توییتر در این مورد گفته است: تضمین امنیت زنان از طریق فناوری به معنای توانمندسازی دیجیتال و مولفه ای مهم برای هند دیجیتال است.

  وی افزوده شدن سیستم موقعیت یاب مکانی به تمامی گوشی ها در هند را هم از ابتدای سال ۲۰۱۸ ضروری اعلام کرده و می گوید از این طریق به راحتی می توان موقعیت افراد در معرض مزاحمت و زورگیری را شناسایی کرد.

  طی سال های اخیر خشونت علیه زنان در اماکن عمومی در هند به طرز چشمگیری افزایش یافته و دهها مورد تجاوز به بانوان در این کشور رخ داده که برخی از آنها به مرگ دردناک قربانیان انجامیده است.

  منبع: فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار