• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۷ | کد خبر : 22052
 • به گزارش گروه خواندنی وعده صادق، این مرد ادعا دارد برادرش هیچ‌گاه صاحب فرزندی نشده و برادرزاده‌اش در واقع پسر وی است که در کودکی به آنها سپرده‌‌اند.

  هشتم اسفندماه سال گذشته  مرد سالخورده در حالی که کنار همسرش نشسته با صدایی لرزان روبه‌روی قاضی عموزادی از شعبه ۲۶۸ دادگاه ونک قرار گرفت و خواست تا به پرونده‌اش رسیدگی شود.

  این مرد ۹۰ ساله در حالی که شرایط مساعدی نداشت، گفت: ۴۲ سال پیش ما صاحب دو فرزند پسر بودیم و برادرم هیچ فرزندی نداشت. همیشه از اینکه خانه‌شان سوت و کور بود غصه می‌خوردم. من و همسرم سعی می‌‌کردیم به آنها آرامش دهیم تا اینکه علی ۲ ساله شد و برادرم خواست تا یکی از پسرهایمان را که کوچک‌تر بود به فرزندی قبول کند.

  در آن زمان برای ما خیلی سخت بود ولی چون همیشه با هم بودیم و کنار هم زندگی می‌کردیم خیالمان‌ راحت بود که پسرمان دست غریبه نیست و برادرم و همسرش از پسرمان در آسایش و رفاه کامل نگهداری می‌کنند از آنجایی که وضع مالی‌شان نیز خیلی از ما بهتر بود دلمان گرم بود که همه چیز بخوبی پیش می‌رود حتی قرار بود شناسنامه علی به نام من و همسرم باشد ولی آنها برایش شناسنامه گرفتند و ما آن موقع سخت نگرفتیم ولی کم کم آنها فاصله‌شان را با ما زیاد کردند.

  ما در شهرستان زندگی می‌کردیم و شرایط‌مان خیلی نامساعد بود. مخصوصاً از وقتی که به تهران آمدیم سختی‌مان بیشتر شده و حالا که برادرم فوت شده می‌خواهیم یک فکری هم به حال ما شود و این ارث که حق ماست به ما برسد.

  همسر این مرد نیز ادامه داد: پسرم از ۱۰ سالگی متوجه شده بود پدر و مادر واقعی‌‌اش ما هستیم ولی هیچ نگفت و با عمو و زن عمویش زندگی کرد.

  حالا با این شرایط سخت ما می‌خواهیم اثبات شود که ما پدر و مادر واقعی پسرمان هستیم چون تنها وارث همسرم است و اگر آزمایش‌های دی‌ان‌ای انجام شود همه چیز اثبات می‌شود.

  قاضی حسن عموزادی با شنیدن اظهارات این زوج سالخورده و دفاعیات وکیلا‌نشان رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داد تا تصمیم‌گیری قضایی کند.

  منبع: روزنامه ایران

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  در راه خدمت گاهی نیاز به تثبیت و گاهی نیز تغییر مدیر است درخواست چهره های شناخته شده کشور برای اعزام به سوریه/ معرفی مداحان متقاضی به نیروی قدس سپاه بارش باران در جاده های شمالی و اردبیل آغاز طرح پیشگیری از تنبلی چشم ، زنجان سیاهی لشکر های «زوری» در سفر انتخاباتی روحانی! مقصد:خمین عکس/ بازداشت داعشی‌ها در موصل اگر با این ساعت خواب بمانید ۱۰۰ دلار از دست می دهید+ عکس از بلایی که فانی سر آموزش و پرورش آورد تا بلایی که سر فانی آوردند! مهمترین رویدادهای خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه فیلم/ آمریکا خبر دارد که اسرائیل چند کلاهک هسته ای دارد پیامدهای ازسرگیری روابط سوریه و مصر دولت به دنبال تغیرات وزرای ناکارآمد نیست بلکه پیگیر تغییر در نقاط رای ساز است/ مسئولان باید پاسخگوی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان باشند ایران خواستار پاسخگویی آمران و عاملان بمباران مردم بی‌گناه کرکوک شد توضیحات رئیس اسبق دانشگاه کاشان درباره ادعای ۲ میلیاردی نماینده تهران/ اختصاص ۴۰ میلیون برای هر دانشجوی بورسیه واکاوی تنش مرزی هند و پاکستان/لغو اجلاس سران «سارک» در اسلام آباد رکورد فساد شکسته شد؛ سکوت حامیان دولت پس از افشاء واقعیت فساد ۸۰۰۰ میلیاردی+عکس نبرد موصل سرآغاز جنگ جهانی سوم می‌شود؟/ پایان داعش، آغاز جنگ مستقیم حدیث درخصوص حسابرسی از نفس مهر پرتلاطم به آموزش‌وپرورش آمد/گمانه‌زنی‌ها برای وزیر در راه فساد ۸ هزار میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان