رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۲ | کد خبر : 22202
 • مخالفت اسرائیل با کنفرانس فرانسوی برای کمک به فلسطینیان

  به گزارش وعده صادق ؛ به نقل از پایگاه خبری رأی الیوم، دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای اعلام کرد: اسرائیل بر موضع خود به عنوان بهترین برای حل و فصل نزاع فلسطینی از طریق مذاکرات مستقیم و دو جانبه پایبند است.

  در این بیانیه آمده است: اسرائیل آماده شروع بدون پیش شرط مذاکرات است و هر گونه طرح دیپلماتیک دیگر را عامل دور شدن فلسطینیان از مذاکرات مستقیم می داند.

  این بیانیه دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی یک هفته بعد از اینکه «ژان مارک ایرولت» وزیر امور خارجه فرانسه اعلام کرد که کشورش تصمیم دارد ۳۰ ماه مه در پاریس نشستی در سطح وزیران برای حل و فصل نزاع فلسطینی – اسرائیلی برگزار کند.

  مذاکرات سازش میان تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی در آوریل ۲۰۱۴ به علت مخالفت مقامات صهیونیست با آزادی دور چهارم از اسیران فلسطینی متوقف شد.

  نبیل ابو ردینه سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به مخالفت رژیم صهیونیستی با طرح فرانسه گفت: اسرائیل همچنان با هر ابتکار عملی برای حل و نزاع فلسطینی – اسرائیلی مخالفت می کند و همچنان اراده بین المللی و مشروعیت مبتنی بر راه حل دو کشور را به چالش می کشد.

  وی افزود: دولت فلسطین به منطور حمایت از حقوق ملت فلسطین، به حمایت از طرح فرانسه چه از طریق شورای امنیت سازمان ملل یا پیوستن به سازمان های بین المللی ادامه خواهد داد.

  ابو ردینه با اشاره به غیر قانونی بودن شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین، اشغالگری رژیم صهیونیستی را علت تمام هرج و مرج ها و بی ثباتی ها در منطقه دانست./ مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار