آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی در حال اکران

0 0

فیلم های کمدی همچنان بیشترین آمار فروش را از آغاز سال ۹۵ تا کنون داشته اند.

به گزارش ,وعده صادق؛ هفته اول اردیبهشت روزهای خوبی برای فروش فیلم های سینمایی بود. به گونه ای که در بعضی از شب ها بعضی از فیلم ها بیش از ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشتند.
در میان فیلم های روی پرده سینما فیلم سینمایی«من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی با فروش بیش از ۱۳ میلیارد تومان در ۱۰۰ سینمای تهران و شهرستانها و در ۶۲ روز در صدر جدول فروش قرار دارد و در هفته گذشته توانست رکورد فروش شهر موش ها را جا به جا کند.
آمار فروش «۵۰ کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی که از ۲۶ اسفند پارسال در ۹۳ سینمای تهران و شهرستانها اکرانش آغاز شد به مرز ۹ میلیارد تومان رسید.
فیلم سینمایی«بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا پر فروش ترین فیلم اجتماعی این روزهای سینمای ایران است. این فیلم با نمایش ۴۲ روزه در ۲۷ سینمای تهران و ۴۵ سالن شهرستانها  ۳میلیارد و ۲۷۰ میلیون در تهران و
۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان در شهرستانها و به مرز ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید.
فیلم «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی در ۴۲ روز نمایش در ۲۳ سینمای تهران و ۲۰ سینمای شهرستانها  ۳ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان در تهران و ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان در شهرستانها فروخت.
فیلم سینمایی «خشم و هیاهو» به کارگردانی هومن سیدی بعد از ۶ هفته نمایش در۱۳سالن سینمای  تهران و ۴ هفته نمایش  در ۸ سالن شهرستانها به ترتیب ۹۳۰ و ۱۴۰ میلیون تومان رسید.
از ۱۵ اردیبهشت بسیاری از این فیلم ها جای خود را به فیلم های جدید می دهند و نوبت دوم اکران بهار ۹۵ آغاز می شود.
منبع:صدا و سیما

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.