• تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۳ | کد خبر : 22214
 • به گزارش ,وعده صادق؛ هفته اول اردیبهشت روزهای خوبی برای فروش فیلم های سینمایی بود. به گونه ای که در بعضی از شب ها بعضی از فیلم ها بیش از ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشتند.
  در میان فیلم های روی پرده سینما فیلم سینمایی«من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی با فروش بیش از ۱۳ میلیارد تومان در ۱۰۰ سینمای تهران و شهرستانها و در ۶۲ روز در صدر جدول فروش قرار دارد و در هفته گذشته توانست رکورد فروش شهر موش ها را جا به جا کند.
  آمار فروش «۵۰ کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی که از ۲۶ اسفند پارسال در ۹۳ سینمای تهران و شهرستانها اکرانش آغاز شد به مرز ۹ میلیارد تومان رسید.
  فیلم سینمایی«بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا پر فروش ترین فیلم اجتماعی این روزهای سینمای ایران است. این فیلم با نمایش ۴۲ روزه در ۲۷ سینمای تهران و ۴۵ سالن شهرستانها  ۳میلیارد و ۲۷۰ میلیون در تهران و
  ۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان در شهرستانها و به مرز ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید.
  فیلم «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی در ۴۲ روز نمایش در ۲۳ سینمای تهران و ۲۰ سینمای شهرستانها  ۳ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان در تهران و ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان در شهرستانها فروخت.
  فیلم سینمایی «خشم و هیاهو» به کارگردانی هومن سیدی بعد از ۶ هفته نمایش در۱۳سالن سینمای  تهران و ۴ هفته نمایش  در ۸ سالن شهرستانها به ترتیب ۹۳۰ و ۱۴۰ میلیون تومان رسید.
  از ۱۵ اردیبهشت بسیاری از این فیلم ها جای خود را به فیلم های جدید می دهند و نوبت دوم اکران بهار ۹۵ آغاز می شود.
  منبع:صدا و سیما

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان بسیاری از نمایندگان اصلاح‌طلب انگار در مجلس حضور ندارند آلودگی هوا موجب پرفشاری خون است سراب جهانی شدن استقبال رسمی روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین مخالفت وزارت نیرو با واگذاری مسئولیت توزیع آب شهری به شهرداری‌ها در بسیاری از موارد با کاهش شدید تخصیص و تأمین بودجه رو به رو هستیم/ دستور روحانی برای تأمین بودجه پدافند غیر عامل مصوبه،امضا نشده نقض شد/نرخ آژانس‌ها ۵۰درصد بالاتر از نرخ مصوب رئیس سازمان بورس : انتشار برون مرزی اوراق بدهی دولتی عکس/ سخنرانی سعید جلیلی در دانشگاه شهید رجایی زلزله ۴٫۹ ریشتری در خراسان رضوی هدیه ویژه موسسه چاتم هاوس به دکتر ظریف درد قفسه سینه وعلل آن کارخانه‌ای که "تاوارس" را مجذوب خود کرد/آینده سایپا در هاله‌ ابهام اختلاس‌های میلیاردی با آرمان‌های انقلاب همخوانی ندارد/ مفاسد اقتصادی آفتی برای انقلاب است رییس جهاددانشگاهی معرفی شد کمتر از یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی گندم نیاز داریم روسیه و اوپک گزینه های تثبیت بازار نفت را بررسی می کنند وام مسکن تنها ۲۰ درصد از قیمت یک خانه است