رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۵ | کد خبر : 22311
 • بدبینی مردم امریکا به اوضاع اقتصادی

  به گزارش وعده صادق ؛ بنابر نتایج یک نظرسنجی، اعتماد شهروندان امریکایی به وضعیت اقتصادی کشورشان به پایین ترین سطح خود در سال ۲۰۱۶  رسیده است.

  بر اساس نتایج نظرسنجی هفتگی موسسه گالوپ، شاخص اعتماد اقتصادی در هفته منتهی به ۵ اردیبهشت (۲۴ آوریل) به طور متوسط به منفی ۱۶ رسیده است.

  این آمار از کاهش ۴ درصدی در مقایسه با هفته گذشته حکایت دارد. پیشتر فقط در مرداد ۹۴ (آگوست ۲۰۱۵) اعتماد شهروندان امریکایی به اوضاع اقتصادی کشورشان تا این حد پایین آمده بود. در آن تاریخ سهام بورس های جهانی به شدت سقوط کرد و نگرانی ها در مورد رکود اقتصاد چین افزایش یافت.

  بنابر این گزارش به رغم قوی بودن بازار سهام در هفته‌های گذشته و نرخ پایین بیکاری، میزان بدبینی مردم در سطح بالایی قرار داشته است.

  حدود ۳ هزار و ۵۵۴  نفر از ۵۰ ایالت امریکا در این نظرسنجی که در روزهای ۳۰ فروردین تا ۵ اردیبهشت ۹۵ (۱۸ تا ۲۴ آوریل) انجام شده است، مشارکت داشتند.

  بنابر نتایج این نظرسنجی، مردم امریکا روزهای روشنی را برای اوضاع اقتصادی کشورشان متصور نیستند و ۶۰ درصد مردم می‌گویند اوضاع اقتصادی  رو به  وخامت است.

  اوضاع اقتصادی امریکا در سه ماهه اول سال جاری فقط  ۰٫۵% رشد داشته است که این آمار از متوسط ۲ درصد رشد در سال‌های اخیر بسیار کمتر بوده است./ پرس تی وی

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار