• تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۱ | کد خبر : 22390
  • آخرین اخبار و نتایج از دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی

    این جدول به تفکیک احر

    ردیف   استان آذربایجان شرقی
    ۱ حوزه انتخابیه تبریز  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محمد حسین فرهنگی اصولگرا منتخب
    علیرضا منادی مستقل منتخب
    محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا
    محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا
    عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب
    شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب منتخب
    زهرا ساعی اصلاح‌طلب منتخب
    میرعلی اصغر موسوی اصلاح‌طلب
    ۲ حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا

    منتخب

    ۵۰۹۸۰

    مهدی دواتگری مستقل
    ۳ حوزه انتخابیه اهر و هریس نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    مهدی حسینیان اصولگرا

    بیت‌الله عبدالهی

    اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۶۳۵۹۶

    ۴ حوزه انتخابیه مرند و جلفا نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محمد حسن‌نژاد اصولگرا

    منتخب

    ۶۰۰۵۵

    کریم شافعی اصلاح‌طلب
    ۵ حوزه انتخابیه شبستر نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    علی علیلو اصولگرا
    معصومه آقاپور علی‌شاهی اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۲۴۹۵۲

    ۶ حوزه انتخابیه سراب نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    یوسف داوودی مستقل

    منتخب

    ۳۱۱۵۸

    مجید نصیر پور

    اصلاح‌طلب

    در استان آذربایجان شرقی، ۷ اصولگرا، ۸ اصلاح‌طلب و دو مستقل به رقابت با هم پرداختند.

    ردیف   استان آذربایجان غربی
    ۱ حوزه انتخابیه ارومیه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    روح‌الله حضرت‌‌پور مستقل منتخب
    حاکم ممکان مستقل
    سید هادی بهادری اصلاح‌طلب منتخب
    مجید دودکانلوی میلان اصلاح‌طلب
    ۲ حوزه انتخابیه ماکو و چالداران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محرم اکبرزاده
    عین‌الله شریف پور اصلاح‌طلب
    ۳ حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین دژ نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    مهدی عیسی‌زاده اصولگرا
    جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا منتخب
    محمد میرزایی اصلاح‌طلب
    همایون هاشمی اصلاح‌طلب منتخب
    ۴ حوزه انتخابیه سلماس نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    رسول جلایرسرنقی اصولگرا
    شهروز برزگر کاشانی اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۳۹۸۰۹

    ۳ اصلاح‌طلب، ۳ اصولگرا و ۲ مستقل در استان آذربایجان غربی و در سه حوزه انتخابیه با هم رقابت کردند.

    ردیف   استان اردبیل
    ۱ حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، سرعین و نیر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سیدکاظم موسوی اصولگرا
    محمد فیضی‌زنگیر اصلاح‌طلب منتخب
    ۲ حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    ایرج بیگدلو اصولگرا
    شکور پورحسین شقلان اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۵۲۷۳۱

    ۲ اصلاح‌طلب و ۲ اصولگرا نیز در استان اردبیل برای ۲ کرسی به رقابت با هم پرداختند.

    ردیف   استان اصفهان
    ۱ حوزه انتخابیه شهرضا  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محمدرضا آقائی اصولگرا

    سمیه محمودی

    مستقل

    منتخب

    ۲۸۹۰۵

    ۲ حوزه انتخابیه سمیرم  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    بهروز جعفری اصولگرا
    اصغر سلیمی مستقل

    منتخب

    ۱۶۳۵۷

    در ۲ حوزه انتخابیه استان اصفهان ۲ مستقل رقابت کردند.

    ردیف   استان ایلام
    ۱ حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، مهران، سیروان و چرداول  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    لطیف صادقی اصولگرا
    سلام امینی مستقل

    منتخب

    ۶۱۳۳۸

    سارا فلاحی مستقل
    جلال میرزایی اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۶۲۲۳۱

    ۲ حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    علی‌محمد احمدی اعتدال
    شادمهر کاظم‌زاده اصولگرا

    منتخب

    ۵۱۶۰۴

    در استان ایلام ۲ نامزد اصولگرا، ۱ اصلاح‌طلب، ۲ نامزد مستقل و ۱ نامزد اعتدال‌گرا به میدان رقابت وارد شدند.

    ردیف   استان تهران
    ۱ حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا
    قاسم میرزایی نیکو اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۲۰۶۵۹

    ۲ حوزه انتخابیه شهریار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    حسین گروسی اعتدال

    محمد محمودی‌

    شاه‌نشین

    اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۸۱۸۲۶

    ۳ حوزه انتخابیه رباط کریم نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    حسن نوروزی اصولگرا

    منتخب

    ۵۴۵۲۱

    ابراهیم نکو اعتدال

    ۲ اصولگرا، ۲ اصلاح‌طلب و ۲ اعتدال‌گرا نیز در استان تهران وارد رقابت با هم شدند.

    ردیف   استان چهار محال و بختیاری
    ۱ حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    قدرت‌الله حمزه شلمزاری اصولگرا
    علی کاظمی باباحیدری اصلاح‌طلب منتخب
    ۲ حوزه انتخابیه بروجن  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    خدیجه ربیعی فرادنبه مستقل

    منتخب

    ۲۲۲۷۵

    علی نادری فرد مستقل

    در استان چهار محال و بختیاری، ۲ کاندیدا مستقل، ۱ کاندیدا اصلاح‌طلب و ۱ کاندیدا اصولگرا با هم به رقابت پرداختند.

    ردیف   استان خراسان رضوی
    ۱ حوزه انتخابیه تربت حیدریه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    ابوالقاسم خسروی اصولگرا
    سعید باستانی اصولگرا منتخب

    در استان خراسان رضوی ۱ اصولگرا و ۱ نامزد اعتدال‌گرا برای کسب ۱ کرسی انتخابیه وارد رقابت با هم شدند.

    ردیف   استان خوزستان
    ۱ حوزه انتخابیه

    اهواز،باوی،‌

    حمیدیه، کارون

     نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سیدشریف حسینی اصولگرا
    شبیب جویری اصولگرا
    شکرخدا موسوی اصولگرا
    علی ساری اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۱۱۳۳۵۱

    جواد کاظم‌نسب

    اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۱۲۵۱۹۸

    همایون یوسفی اعتدال منتخب
    ۲ حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    حبیب آقاجری اصولگرا
    علی‌گلمرادی مستقل

    منتخب

    ۶۰۱۳۳

    ۳ حوزه انتخابیه  مسجد سلیمان،لالی،

    هفتگل و اندیکا

    نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    علیرضا ورناصری اصولگرا
    علی عسگر ظاهری عبده‌وند مستقل

    منتخب

    ۴۵۵۲۲

    ۴ حوزه انتخابیه  آبادان نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سید محمد مولوی اصولگرا
    غلامرضا شرفی اصولگرا

    منتخب

    ۲۱۱۰۰

    ۵ حوزه انتخابیه ایذه و باغملک نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سیدهادی طباطبایی مستقل
    هدایت‌الله خادمی مستقل منتخب
    ۶ حوزه انتخابیه بهبهان نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    حبیب‌الله کشت‌زر اصولگرا

    منتخب

    ۴۴۳۹۳

    محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب

    در استان خوزستان، ۸ اصولگرا، ۳ اصلاح‌طلب، ۴ مستقل و ۱ اعتدال‌گرا با هم رقابت کردند.

    ردیف   استان زنجان
    ۱ حوزه انتخابیه زنجان و طارم  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    فریدون احمدی اصولگرا منتخب
    علی وقف‌چی اصولگرا منتخب
    سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب
    کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب
    ۲ حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محمدرضا خالمحمدی خرمی اصولگرا
    محمد عزیزی اصولگرا

    منتخب

    ۳۷۶۹۳

    ۳ حوزه انتخابیه خدابنده نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سیدالبرز حسینی اصولگرا
    احمد بیگدلی اصلاح‌طلب منتخب

    ۵ نامزد اصولگرا، ۳ نامزد اصلاح‌طلب در استان زنجان وارد میدان رقابت شدند.

    ردیف   استان فارس
    ۱ حوزه انتخابیه نیریز و استهبان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    فرهاد طهماسبی اصولگرا
    اصغر مسعودی مستقل منتخب
    ۲ حوزه انتخابیه شیراز  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    جعفر قادری اصولگرا
    علی‌ اکبری اصلاح‌طلب منتخب
    ۳ حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محمدجواد عسگری اصولگرا
    رضا انصاری اصلاح‌طلب منتخب
    ۴ حوزه انتخابیه نورآباد و ممسنی نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
     عبدالرضا مرادی اصولگرا
    مسعود گودرزی اصلاح‌طلب منتخب

    در استان فارس ۴ اصولگرا و ۴ اصلاح‌طلب با هم به رقابت پرداختند.

    ردیف   استان کردستان
    ۱ حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    منصور مرادی مستقل

    منتخب

    ۲۸۱۳۸

    امید کریمیان اصلاح‌طلب
    ۲ حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و کامیاران  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سیداحسن علوی مستقل منتخب
    سالار مردای اصلاح‌طلب

    در استان کردستان ۲ اصلاح‌طلب و ۲ مستقل برای کسب ۲ کرسی مجلس خود را در معرض رای مردم قرار دادند.

    ردیف   استان کرمانشاه
    ۱ حوزه انتخابیه کرمانشاه  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    احمد صفری اعتدال

    منتخب

    ۷۴۳۰۴

    سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب
    ۲ حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سیدجواد حسینی‌کیا اصولگرا

    منتخب

    ۱۴۷۸۵

    محمد عمادی رستگار اصلاح‌طلب

    ۲ اصلاح‌طلب، ۱ اصولگرا و ۱ اعتدال‌گرا در استان کرمانشاه رقابت کردند.

    ردیف   استان گلستان
    ۱ حوزه انتخابیه

    کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

     نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    رحمت‌الله جلالی اصولگرا
    رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب منتخب
    ۲ حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سیدنجیب حسینی اصولگرا
    شهرام کوسه‌غراوی مستقل منتخب
    ۳ حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    سید علی طاهری اصولگرا

    عبدالغفور امان‌زاده

    مستقل
    نورمحمد تربتی نژاد اصلاح‌طلب منتخب
    نبی هزار جریبی اصلاح‌طلب منتخب

    در استان گلستان و در سه حوزه انتخابیه نیز ۳ نامزد اصولگرا، ۳ نامزد اصلاح‌طلب و ۲ نامزد مستقل در دومین دور رقابت‌های مجلس دهم حضور داشتند.

    ردیف   استان گیلان
    ۱ حوزه انتخابیه رودبار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    صمد مرعشی اصولگرا
    منوچهر جمالی سوسفی اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۲۸۳۷۰

    ۲ حوزه انتخابیه رشت  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    جبار کوچکی‌نژاد اصولگرا

     منتخب

    ۵۴۲۳۱

    سید ولی الله عظمتی مستقل
    سید علی آقازاده داوساری اصولگرا
    محمد صادق حسنی‌جوریابی اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۵۰۴۳۶

    در استان گیلان ۳ اصولگرا، ۲ اصلاح‌طلب و ۱ مستقل با هم رقابت کردند.

    ردیف   استان لرستان
    ۱ حوزه انتخابیه خرم‌آباد  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا منتخب
    اعظم محمدی‌نیا مستقل
    مرتضی محمودوند اصلاح‌طلب
    صید محمد بیرانوندی اصلاح‌طلب منتخب
    ۲ حوزه انتخابیه درود و ازنا  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    حسین گودرزی اصولگرا
    مجید کیان‌‌پور مستقل منتخب
    ۳ حوزه انتخابیه بروجرد نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    علاءالدین بروجردی اصولگرا منتخب
    هادی مقدسی مستقل
    عباس گودرزی اصولگرا منتخب
    فاطمه مقصودی اصلاح‌طلب

    در استان لرستان ۴ اصولگرا، ۳ اصلاح‌طلب و ۴ مستقل وراد میدان رقابت شدند.

    ردیف   استان مازندران
    ۱ حوزه انتخابیه بابل  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    حسین نیازآذری مستقل منتخب
    همت‌الله طاهرنژادلداری مستقل
    ۲ حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    کمال علیپور اصولگرا
    سید علی ادیانی‌راد اصولگرا

    منتخب

    ۵۱۲۲۲

    ۲ اصولگرا و ۲ مستقل در استان مازندران با هم به رقابت پرداختند.

    ردیف   استان مرکزی
    ۱ حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محمدحسن آصفری اصولگرا
    سیدمهدی مقدسی اصلاح‌طلب منتخب
    ۲ حوزه انتخابیه شازند  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    صاحبعلی غفاری اصولگرا
    علی ابراهیمی اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۲۳۵۳۶

    ۳ حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    شهلا میرگلوبیات اصولگرا
    محمدرضا منصوری اصلاح‌طلب منتخب

    در استان اراک نیز ۳ اصولگرا، ۳ اصلاح‌طلب در دومین دور رقابت‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

    ردیف   استان هرمزگان
    ۱ حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک، پارسیان  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    احمد جباری اصولگرا
    خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۶۰۷۵۹

    ۱ اصلاح‌طلب و ۱ اصولگرا نیز برای ۱ کرسی باقی‌مانده از استان هرمزگان در مجلس دهم رقابت کردند.

    ردیف   استان همدان
    ۱ حوزه انتخابیه رزن  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    عطاالله سلطانی صبور اصولگرا
    حسن لطفی اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۲۵۳۲۴

    ۲ حوزه انتخابیه ملایر  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    احد آزادی‌خواه اصولگرا

    منتخب

    ۳۴۳۱۳

    علیرضا امامی اصلاح‌طلب

    در ۲ حوزه باقیمانده استان همدان ۲ اصولگرا و دو اصلاح‌طلب با هم رقابت کردند.

    ردیف   استان یزد
    ۱ حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق  نام‌نام‌خانوادگی گرایش نتیجه
    محمد رضا بابایی اصولگرا
    محمد رضا صباغیان اصلاح‌طلب

    منتخب

    ۴۲۱۵۹

    در استان یزد نیز ۱ اصولگرا و ۱ اصلاح‌طلب به رقابت با هم پرداختند.

     

       نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  • برچسب ها :
  •  

    رزرو هتل در مشهد

     

    آخرین اخبار