• تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۹ | کد خبر : 22480
 • به گزارش وعده صادق در ساعت ۲۲:۰۰ مورخه ۹ اردیبهشت ۹۵ وقوع یک فقره فوت مشکوک از طریق بیمارستان شهدای هفتم تیر به کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان اعلام شد.

  با حضور مأموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که جوانی افاغنه بنام صابر . ن (۲۳ ساله) بر اثر جراحت شدید ناشی از اصابت جسم تیز ( چاقو ) فوت نموده است.

  تحقیقات در خصوص نحوه فوت صابر در دستور کار تیم تجسس ویژه کلانتری ۱۶۸ قرار گرفت و مأمورین از طریق صاحبکار متوفی ( مقتول ) که وی را به بیمارستان انتقال داده بود اطلاع پیدا کردند که متوفی با دو برادر افاغنه بنام همایون (۲۴ ساله) و محمد (۲۲ ساله) درگیر و توسط آنها مورد اصابت چاقو قرار گرفته است.

  با شناسایی محل کار دو متهم ( محل جنایت ) در فاز ششم منطقه بازار آهن مکان، مأموران به این محل مراجعه کرده و در حالی که دو برادر قصد متواری شدن را داشتند، هر دو نفر آنها را در دو عملیات جداگانه دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرری، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

  دو برادر پس از انتقال به اداره دهم صراحتا به درگیری منجر به جنایت و قتل صابر اعتراف کرده و انگیزه خود از درگیری را، طلب ۵۰۰ هزار تومانی از مقتول اعلام کردند.

  متهمان در اعترافات خود عنوان داشتند: ما دو نفر از صابر مبلغ ۵۰۰ هزار تومان طلب داشتیم اما او پس از گذشت مدتی عنوان کرد که قصد بازپس دادن طلب ما را ندارد تا اینکه در مورخه  ۹ اردیبهشت ۹۵ تصمیم گرفتیم تا به هر شکل ممکن پول خود را از صابر بگیریم اما او عنوان کرد که پولی از وی طلب نداریم ! که درگیری شروع شد.

  ناگهان همایون با چاقو دو ضربه به شکم صابر زد و او روی زمین افتاد؛ سایر کارگران افاغنه که شاهد درگیری بودند بلافاصله با آقای … (صاحبکار متهمین و مقتول) تماس گرفتند و او نیز پس از آمدن، صابر را به بیمارستان منتقل کرد .

  سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهمین به ارتکاب جنایت و جهت انجام تحقیقات تکمیلی، هر دو متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند./فارس

   

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  اولین سالگرد شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد رئیس جمهور ونزوئلا با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد آذر ۹۴: امحای ۱۷۰۰ تن سیب زمینی زیر خروارها خاک/ آبان ۹۵: صدور مجوز توزیع رایگان سیب زمینی و پیاز بین محرومان! آقای روحانی! «معصومه ابتکار» را از قلم انداختید مختار سر از بدن «شمر» را جدا کرد و او را در دیگ سوزان انداخت برکنارى فانی برای آشکار نشدن نهان‌های فساد ۸ هزار میلیاردی بود تروریست ها آماده حمله به حلب می شوند ارتش عراق شهر مسیحی نشین برطله در شرق موصل را آزاد کرد