• تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۵ | کد خبر : 22599
 • به گزارش گروه وب و شبکه اجتماعی وعده صادق؛ پرویز پرستویی با انتشار عکسی از پی بردن به زیبایی واقعی دوران کودکی را در گرو گم کردن آن دانست.
  پرویز پرستویی در اینستاپست خود نوشت: بـراى اینکه قدر چیزى را بدانى، اول باید آنرا از دست بدهـى.

  این بسیـار عجیب است، اما زندگى همین است! بسیـار متناقض نما ست… بـراى اینکه به زیبایى واقعى دوران کودکى ات پى ببرى، اول باید آنرا گم کنى، وگرنه هیچوقت آن زیبایى را نخواهى شناخت..! ماهى هـرگز نمـى داند اقیانوس کجاست مگر آنکه آنرا از اقیانوس بیرون بیاورى در زیر آفتاب سـوزان بـر روى شنهاى داغ ساحل بیندازى تا دریابد که اقیانوس کجاست. اکـنون ماهى در آرزوى بازگشت به اقیانوس مى سوزد و به هـر درى مى زند تا به اقیانوس بازگردد؛او به داخل اقیانوس شیـرجه مى رود.
  او همان ماهى است، ولـى ماهى اول نیست.
  اقیانوس همان اقیانوس است، ولى اقیانوس اول نیست.
  چرا که ماهـى درس جدیدى آموخته است، اکنون آگاه است، مى داند که این اقیانوس است و این هم زندگى من، من بدون اقیانوس هیـچم، من ذره کوچکى از آنم، کودکى هم همین است، تا از دستش ندهى نمى دانى چه نعمتى بوده، ولى زمانى که کودکى از دست رفته ات را بازیابى مى کنى تفاوتى به وجود مى آید؛ کـودکیه معمولى تو محکوم به تباهى است، اما وقتى کودکى ات را از نو به دست مى آورى، خدشه ناپذیر مى شوى، هیچکس نمى تواند تو را به تباهى بکشاند… تـو به اندازه کافى باهوش مى شوى اکنون مى دانى که اجـتمـاع چه بر سرت آورده است! دیگر هـوشیار و آگاه هستى و اجازه نمى دهى که این اتفاق تکرار شود..!
  انتهای پیام/

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  درد قفسه سینه وعلل آن کارخانه‌ای که "تاوارس" را مجذوب خود کرد/آینده سایپا در هاله‌ ابهام اختلاس‌های میلیاردی با آرمان‌های انقلاب همخوانی ندارد/ مفاسد اقتصادی آفتی برای انقلاب است رییس جهاددانشگاهی معرفی شد کمتر از یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی گندم نیاز داریم روسیه و اوپک گزینه های تثبیت بازار نفت را بررسی می کنند وام مسکن تنها ۲۰ درصد از قیمت یک خانه است آنچه سعد حریری را تسلیم حزب الله کرد! آغاز برداشت رسمی زعفران در کشور/ هرکیلو ۵۰۰ هزارتومان ارزان شد صمیمانه از روحانی می‌خواهم در انتخابات آتی شرکت نکند/ کسی که سه سال به انتقادات گوش نداده ظرف یک سال نیز کاری نخواهد کرد عکس/ «قاهان»، منطقه‌ای زیبا در قم مهم‌ترین وظیفه ناجا در انتخابات جمله ای زیبا در اینستاگرام احمد رضا عابد زاده+ اینستاپست حمله به یک دانشگده پلیس در پاکستان ۲۰ کشته و۱۰۰ زخمی برجای گذاشت شجاعت شهید پوراحمدی در حمل سلاح از بین ماموران «ضعف تیم اطلاع‌رسانی دولت» صدای اصلاح‌طلبان و حامیان روحانی را هم در آورد/ شعار «دولت پاسخگو» توخالی از آب درآمد! جزئیات نحوه استفاده از موبایل به جای کارت بانکی پایه همه بیانات رهبری تحول بنیادین در حوزه است صعود تیم فوتبال جوانان ایران به جام‌جهانی/ دو گام تا قهرمانی آسیا عمر البشیر با پادشاه عربستان دیدار کرد