• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۵ | کد خبر : 22884
 • به گزارش وعده صادق ،نادر نادری مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان و کارشناس ارشد شیمی گفت:دستگاه الکتروریسی، ریسندگی نوعی محلول پلیمری را توسط الکتریسیته و اعمال ولتاژ بالا امکان پذیر می کند؛ نتیجه اعمال ولتاژ بالا تولید نانوالیاف است.
  وی می افزاید: محلول پلیمری مورد نظر به علت خاصیت کشسان بالایی که دارد، می توان  به آن تا  ۱۰۰ کیلووات ولتاژ اعمال کرد. نانوالیاف تولیدی در صنعت ماسک، فیلترهای خودرویی و نیروگاهی کاربرد بسیار دارد.
  نادری با اشاره به بازدهی ۹۸ درصدی نانوماسک های تنفس شهری، عنوان کرد: حدود یکسال از تجاری سازی این ماسک می گذرد. در طول این مدت ۲۰ میلیون نانوماسک به فروش رسیده که نسبت به نوع معمولی خود با ۶۸ درصد جذب آلودگی، از کارایی بالاتری برخوردار است.
  مدیر عامل این شرکت ادامه می دهد: دستگاه الکتروریسی و تمام زیر سیستم های آن؛ از جمله سیستم کنترل، ولتاژ بالا و پمپ های تزریق محلول دارای گواهی ثبت اختراع هستند. از طرفی طراحی مکانیکی ساخت مونتاژ و ساخت تمام زیرسیستم ها در کشور انجام می شود.
  وی تصریح کرد: بسیاری از شرکت ها در دیگر کشورها دستگاه الکتروریسی تولید می کنند، اما به جرات می توان گفت تاکنون جزو ۱۰ شرکت برتر در این زمینه بوده ایم. از طرفی یک نمونه صنعتی از این دستگاه به کره جنوبی و یک نمونه نیمه صنعتی به مالزی صادر کردیم.
  نادری توسعه صادرات را از برنامه های این شرکت خواند و بیان کرد: هرچه کشور بزرگ باشد باز هم برای پیشرفت در هر حوزه به بازارهای خارجی نیاز است. در دوران تحریم، واردات محصولات نانویی کم صورت می گرفت و یا با هزینه های بالا خریداری می شد؛ به همین علت فرصت مناسبی برای معرفی دستگاه ایرانی ایجاد شد.
  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکس دکتر حسن هاشمی در کنار داروسازان جوان در الجزایر/ شهرام قائدی ونقشی غیر کمدی در کار جدیدش/ حسین ماهینی: شدیم چهل میلیون و یک نفر خراسان رضوی زمینه های بسیار برای توسعه مناسبات با کره جنوبی دارد تراکتورسازی فاتح دربی تبریز شد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد/ امید است رئیس جمهور مطالبه مردم را بشنود ​قیمت خانه در تهران افزایش یافت/ متوسط هر متر ۴٫۴ میلیون ستاد انتخابات اواخر آذرماه تشکیل می‌شود/ لایحه جامع انتخابات تدوین شده است واکنش حمید رسایی به سانسور گفتگوی فائزه هاشمی دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد خداحافظی با امواج آنالوگ+عکس نگرانی کره شمالی از موشک های مافوق صوت آمریکا فیلم/ آنچه در زمانه ما هست و در مناظره انتخابات آمریکا نیست! شمارش معکوس برای اتمام بزرگترین پروژه نوسازی بافت فرسوده غرب کشور در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد