تولیت آستان قدس رضوی: شبکه زیارت راه‌اندازی می‌شود

0 1

تولیت آستان قدس رضوی با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های آستان قدس رضوی گفت: در نظر داریم شبکه زیارت را با همکاری صداوسیما راه‌اندازی کنیم.

به گزارش وعده صادق، آیت‌الله صافی گلپایگانی عصر امروز در دیدار تولیت آستان قدس رضوی در سخنانی اظهار کرد: تکلیف شما از همه نظر مهم و دارای اهمیت است.

وی با اشاره به خدماتی که آیت‌الله واعظ طبسی ارائه کرد، افزود: ایشان زحمات فراوانی در آستان قدس رضوی کشید و منشأ خیرات و برکات بسیاری بود.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه باید فرصت‌ خدمت به زائران حرم مطهر رضوی را قدر بدانید، خاطرنشان کرد:‌ این افتخارات را با افتخارات دیگر نمی‌توان قیاس کرد و توقع داریم که شهر مقدس مشهد از همه جنبه‌ها مرکز دین باشد.

وی با اشاره به اینکه خود مفتخر به خادمی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) است، اظهار کرد: خودم خادم کشیک هشتم و فرزندم نیز خادم کشیک پنجم بارگاه امام رضا(ع) هستیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی تولیت آستان قدس رضوی نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های آستان قدس رضوی اظهار کرد: در نظر داریم رسانه ملی و بین‌المللی شبکه زیارت را با همکاری صداوسیما راه‌اندازی کنیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.