رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۰ | کد خبر : 23102
 • رییس مجلس تاکید کرد: آمادگی‌مجلس برای ممانعت از دولتی‌شدن شهرداری‌ها

  به گزارش وعده صادق، علی لاریجانی در همایش شورایاران و مدیران محلات تهران درخصوص درخواست شهردار تهران مبنی بر جلوگیری از دولتی شدن شهرداری ها و حذف شورایاری ها در برنامه ششم توسعه گفت: بدون شک مجلس این آمادگی را دارد تا در زمان بررسی برنامه ششم توسعه اقدامات حمایتی را مدنظر قرار دهد؛ لذا اگر اعضای شورای شهر تمایل دارند می توانند در نشست های مختلف خود، لایحه ای را تهیه و به مجلس ارائه دهند یا موادی را که لازم است به برنامه ششم توسعه اضافه شود، به مجلس ارائه کنند و بدون شک مجلس نیز از آن حمایت خواهد کرد.

  رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه باید تلاش کرد تا جای ممکن کارها به مردم واگذار شود،تصریح کرد: البته باید پذیرفت که اشتباهاتی در این زمینه صورت گرفت و به درستی این مهم اجرایی نشد. به عنوان مثال در حوزه علوم اقتصادی راه های نرفته زیادی وجود دارد تا این امور از حوزه دولتی بودن خارج شود اما اکنون، آرام آرام این بلوغ فکری حاصل شده و لذا باید برخی از کارها به مردم واگذار شود.

  لاریجانی با تأکید بر اینکه اقتصاد کشور زمانی سالم و سلامت است که در دست مردم باشد، گفت: هدف اصلی در سیاست های اصل ۴۴ که رهبر معظم انقلاب اسلامی آن را ابلاغ کردند آن بود که امور به مردم واگذار شود البته کمی بد اجرا شد اما اصل فکر بر همین مبنا شکل گرفت.

  منبع: مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار