رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۸ | کد خبر : 23181
 • یک مشکل بزرگ آموزش و پرورش؟

  به گزارش وعده صادق سیّد محمدعلی افشانی بعد از ظهر امروز در آئین تقدیر از معلمان نمونه استان فارس با بیان اینکه آموزش و پرورش یک نهاد حمایتی و بنگاه استخدام نیست که برای حل مشکل یک فرد، وی را به استخدام آن در آوریم اظهار داشت: آموزش و پرورش محل تربیت یک نسل است از این رو معلمان باید از نظر دانش و توانایی سرآمد همه دانش‌آموختگان باشند.

  وی افزود: بخشی از مشکلات آموزش و پرورش به‌خاطر تحمیل استخدام‌های غیرضروری در این وزارتخانه از سوی نهادهای قانونگذاری است.

  استاندار فارس با بیان این که معلمان این استان و دیگر نقاط کشور از نظر معیشتی در تنگنا هستند و این پسندیده نیست بیان کرد: امیدواریم در روز معلم سال ۹۶ حرفی برای گفتن داشته باشیم چراکه اگر در این مدت کاری برای معلمان انجام ندهیم بخشوده نخواهیم شد.

  وی بر بازخوانی آثار شهید مطهری تأکید کرد و با بیان اینکه تنها در صورتی می‌توان رنج‌های آموزش‌دادن فرزندان ایران زمین را تحمل کرد که معلمی را عشق بدانیم نه شغل، عنوان کرد: آزادگی نیاز اولیه هر پیشرفتی است و بدون آن امکان تحقق عدالت وجود ندارد. معلمان باید قبل از هرچیز آزادگی را به دانش‌آموزان بیاموزند چرا که تنها راه رسیدن به عدالت از تحقق آزادی می‌گذرد.

  افشانی گفت: آموزش و پرورش می‌تواند با بهره‌گیری از توان بهترین دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها و برگزاری دوره آموزش فن معلمی به آنان از ظرفیت آن‌ها به عنوان معلم استفاده کند./تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار