رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴ | کد خبر : 23273
 • نامه وزیر اقتصاد آلمان به بانک‌ها برای همکاری با ایران

  به گزارش وعده صادق ؛ «اوه بک میر» در همایش تجاری مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال آلمان که در محل وزارت اقتصاد برگزار شد، اظهار داشت: آلمان خود را نه به عنوان یک شریک موقت که همکار بلند مدت ایران می‌داند و به همین سبب آماده انتقال دانش فنی و توسعه روابط اقتصادی و مالی با صنایع و فعالان تجاری ایران است.

  وی با بیان اینکه اکنون صنایع و شرکت های کوچک و متوسط نیز  می توانند در خط مقدم همکاری و فعالیت های اقتصادی و تجاری بین المللی حضور بسیار موثری داشته باشند، افزود: به همین دلیل است که اراده ما برای همکاری صنعتی، تجاری و اقتصادی با ایران، نه فقط صنایع بزرگ، بلکه صنایع کوچک و متوسط را نیز شامل می شود.

  معاون وزیر امور اقتصاد و انرژی جمهوری فدرال آلمان ادامه داد: پیش از این، مشکل اصلی در توسعه   همکاری های دوجانبه ایران و آلمان، محدویت های مالی و بانکی بود که با امضای برجام، این محدودیت ها برداشته شد.

  «اوه بک میر» با اشاره به نامه وزارت امور اقتصاد و انرژی آلمان به بانک های این کشور به منظور تشویق آنها برای توسعه همکاری های مالی و بانکی با بانک‌های ایرانی، اظهار داشت: در اینجا بار دیگر از بانک‌های آلمانی می خواهم از فرصت فراهم آمده پس از برجام، برای توسعه روابط و همکاری ها با بانک های ایرانی نهایت استفاده را ببرند.

  وی ابراز امیدواری کرد، با تضمین به عمل آمده از سوی «بیمه هرمس»، بانک‌های آلمانی هر چه سریع تر در خصوص تجدید و توسعه روابط بین بانکی با ایران فعال شوند./ مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار