رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۷ | کد خبر : 23307
 • یک نماینده مجلس: احتمالا رژیم صهیونیستی به دنبال احداث نیروگاه جدید است

  به گزارش وعده صادق ؛ محمدصالح جوکار با بیان اینکه نهادهای بین المللی نگاه های توام با تبعیضی را نسبت به کشورهای مختلف دارند، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی امروز دارای حداقل ۲۰۰ کلاهک هسته ای است که برخی از ۴۰۰ کلاهک هسته ای رژیم صهیونیستی نیز صحبت می کنند، این در حالی است که این رژیم عضو NPT هم نیست.

  نماینده مردم صدوق و یزد بیان کرد: رژیم صهیونیسیتی عضو هیچ معاهده ای نیست و فعالیت های هسته ای آن نیز تحت هیچ گونه نظارتی هم قرار نمی گیرد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نهادهای بین المللی یا ابزارهای لازم را در اختیار ندارند و یا اینکه تحت فشارهای متعدد صهیونیست های آمریکایی قرار می گیرند.

  جوکار با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به رغم وجود نقص های فنی در تاسیسات هسته ای خود که ممکن است هر لحظه حادثه ای اتفاق بیفتد، همچنان نهادهای بین المللی توجهی به فعالیت های هسته ای رژیم صهیونیستی نمی کنند، متذکر شد: سازمان های محیط زیستی بین المللی باید به این موضوع توجه کنند و اجازه ندهند که یک رژیم همه کنوانسیون ها را نقض کند.

  وی افزود: رژیم صهیونیستی باید توسط نهادهای بین المللی ملزم شود به اینکه نواقص موجود در تاسیاست هسته ای خود را بر طرف سازد، مسامحه در این زمینه نشان می دهد که جان بشریت برای نهادهای بین المللی اهمیتی ندارد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که علت تعلل رژیم صهیونیستی برای عدم اقدام موثر در زمینه رفع نواقص تاسیسات هسته ای این رژیم چیست، پاسخ داد: احتمالا رژیم صهیونیستی به دنبال احداث نیروگاه جدید باشد و قصد ندارند که نواقص تاسیسات هسته ای خود را بر طرف سازند./ خانه ملت

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار