• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۰ | کد خبر : 23458
 • به گزارش وعده صادق ؛ سناتور برنی سندرز نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در جمع هوادارانش درباره سابقه حقوق بشر در آمریکا گفت: همه می دانیم پیش از آنکه آمریکا به کشور تبدیل شود یعنی پیش از آنکه مهاجران اروپایی به اینجا بیایند، بومیان اصیل آمریکایی در اینجا زندگی می کردند. اما به آنها دروغ گفته شد. آنها فریب داده شدند.
  ترامپ ناشایست !
         نامزد انتخابات آمریکا تصریح کرد ترامپ شخصیتی است که سبب چند دسته شدن جامعه آمریکا می شود و او شایستگی ریاست جمهوری را ندارد.
   سناتور برنی سندرز نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در جمع هوادارانش درباره سابقه حقوق بشر در آمریکا گفت: در سراسر آمریکا ، ترسی وجود دارد مبنی بر اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شود. من اینجا هستم که به شما بگویم چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. چنین اتفاقی رخ نخواهد داد زیرا همه نظرسنجی ها نشان می دهد که ما با اختلاف دو رقمی، ترامپ را شکست خواهیم داد. مردم آمریکا حاضر نمی شوند نامزدی را انتخاب کنند که هر روز به همه گروههایی که فکرش را بکنید، توهین می کند. ما حاضر نیستیم فردی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم که به مکزیکی ها، لاتین تبارها، مسلمانان، نظامیان سابق آمریکا، زنان و سیاهپوستان آمریکا توهین می کند.

  خشونت های پلیس قابل قبول نیست

   نامزد انتخابات آمریکا تصریح کرد پلیس آمریکا باید از نظامیگری دور شود.
   سندرز در خصوص نقض حقوق سیاهپوستان و قربانی شدن آنها در خشونتهای پلیس آمریکا گفت: باید نظام کیفری و عدالت آمریکا که از هم پاشیده شده است ، اصلاح شود. اکثر افسران پلیس آمریکا، انسانهایی وظیفه شناس هستند اما اگر افسر پلیس همانند هر نیروی دولتی دیگری قانون شکنی کرد ، باید پاسخگو باشد. باید اصلاحات اساسی در بخش نیروهای پلیس محلی ایجاد شود. باید نیروهای پلیس از نظامیگری دور شوند. باید نیروهای پلیس محلی، منعکس کننده تنوع مردمی باشند که نماینده آنها هستند. همه باید بدانند که نیروی مرگباری که انسانها را می کشد (اسلحه) آخرین حربه است و نه اولین ابزار پاسخگویی. باید مالکیت شرکتهای بزرگ در زندانها و بازداشتگاههای آمریکا پایان یابد./ صدا وسیما

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان بسیاری از نمایندگان اصلاح‌طلب انگار در مجلس حضور ندارند آلودگی هوا موجب پرفشاری خون است سراب جهانی شدن استقبال رسمی روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین مخالفت وزارت نیرو با واگذاری مسئولیت توزیع آب شهری به شهرداری‌ها در بسیاری از موارد با کاهش شدید تخصیص و تأمین بودجه رو به رو هستیم/ دستور روحانی برای تأمین بودجه پدافند غیر عامل مصوبه،امضا نشده نقض شد/نرخ آژانس‌ها ۵۰درصد بالاتر از نرخ مصوب رئیس سازمان بورس : انتشار برون مرزی اوراق بدهی دولتی عکس/ سخنرانی سعید جلیلی در دانشگاه شهید رجایی زلزله ۴٫۹ ریشتری در خراسان رضوی هدیه ویژه موسسه چاتم هاوس به دکتر ظریف درد قفسه سینه وعلل آن کارخانه‌ای که "تاوارس" را مجذوب خود کرد/آینده سایپا در هاله‌ ابهام اختلاس‌های میلیاردی با آرمان‌های انقلاب همخوانی ندارد/ مفاسد اقتصادی آفتی برای انقلاب است رییس جهاددانشگاهی معرفی شد کمتر از یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی گندم نیاز داریم روسیه و اوپک گزینه های تثبیت بازار نفت را بررسی می کنند وام مسکن تنها ۲۰ درصد از قیمت یک خانه است