رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۸ | کد خبر : 23480
 • آقای عارف وقتی ۵۷ درصد نمایندگان عضو لیست امیدند چرا ریش‌سفیدی؟

  به گزارش وعده صادق ؛ روز گذشته وقتی خبرنگاران از عارف درباره تعداد اعضای لیست امید در مجلس آینده پرسیدند، وی از حضور احتمالی  ۱۸۰نفر در این لیست خبر داد.

  رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان درباره تناقض ارقام اعلامی خود با رسانه‌های اصلاح‌طلب درباره تعداد اصلاح‌طلبان و حامیان دولت مجلس توضیح داد: متاسفانه بعضی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب عدد ۱۲۴ را که برای مرحله اول انتخابات بود مطرح کردند که باعث خوشحالی رقبای ما شد که البته ما هم از خوشحالی آنان خوشحال شدیم، ولی تا ۱۶۸ نفر پتانسیل عضویت در ائتلاف امید را دارند و برخی از مستقلین هم اعلام آمادگی کردند و حتی آقای لاریجانی هم سرلیست ما در قم بود.

  آقای عارف حداقل اعضای لیست امید مجلس آینده را ۱۶۸ نفر می‌داند. طبق آمار اعلامی وی باید نتیجه بگیریم حداقل ۵۷ درصد کل منتخبان مجلس دهم در لیستی قرار دارند که خود عارف سرلیست آن است و قاعدتا کاندید مدنظر این افراد برای ریاست مجلس، شخصی جز عارف نخواهد بود.

  اما عارف وقتی که نوبت به سوال از موضوع ریاست مجلس و رقابت بین وی و لاریجانی می‌شود، یکی از سه مکانیزم «تفاهم، رای‌گیری و ریش‌سفیدی» را ملاک انتخاب رئیس پارلمان معرفی می‌کند.

  در صورتی که طبق ادعای آقای عارف بپذیریم ۵۷ درصد نمایندگان عضو یک لیست باشند مردم‌سالاری دینی حکم می‌کند کاندید مدنظر اکثریت بر کرسی ریاست تکیه بزند و تکیه‌زدن کاندید اقلیت بر آن کرسی در تضاد با مردم‌سالاری، تاریخ مجلس شورای اسلامی و اهانت به اکثریت نمایندگان مجلس خواهد بود.

  مگر مردم در تهران و شهرستان‌ها با ریش‌سفیدی و تفاهم نمایندگان خود را در بهارستان انتخاب می‌کنند که حال ریاست مجلس بر این اساس انتخاب شود؟/ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار