رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۱ | کد خبر : 23541
 • حواشی نمایشگاه کتاب امسال

  قطع ۴ ساعته برق و استقبال مردم از کتاب/ علما پیش قدم در بازدید/ حضور برند گوشی در میان ناشران!

  به گزارش وعده صادق بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در حالی روز نخست خود را گذزاند که بازدیدکنندگان از طهران به تهران وارد شدند.

  حضور اتوبوسهای قدیمی، تره بار هایی با هندوانه و میوه های فصل تا فروشگاه هایی که در ساعات اولیه هم مراجعه کننده داشت.نکته جالب دکور زیبای برخی غرفه ها در بخش ملل بود تنها سالنی که شاید جدی تر گرفته شده و یا مسئول سریعتر دست به کار شده اند اینجا رنگ حرف اول را می زند.

  به سرعت زمان می گذرد و ظهر می شود اما نمازخانه ها دور هستند و در گوشه گوشه سالنها  مردم به اقامه نماز می پردازند.

  هوا در شهرافتاب آبی است به تمام معنا، اما سالنهایی که در ساختمانها قرار گرفته اند هوایی مطلوب دارند اما چادرها و سازهای موقت ۴ ساعتی می شد که برق هم نداشتند. گرم بود و گرما ….

  گشتی در سالن های عمومی نشان می دهد که نیمی از غرفه نه عنوان  دارند نه شماره و حتی اگر هم داشته باشند چیدمان آنها به یکدیگر نمی خورد حتی ناشران نیز طبق حروف الفبا نیستند در برخی راهروها. ظاهرا غرفه داران هنوز منتظر کتیبه های سر در غرفه ها هستند تا بهتر بتوانند مراجعانشان را راهنمایی کنند.

  در ادامه همان گشت زنی ها به برند معروف تلفن همراه برخوردیم که تازه ترین گوشی هایش را عرضه می کرد و خب با مساعدت مسئولان در جای خوبی هم آنها را تبلیغ می کرد.

   آیت الله جوادی در در زمره اولین روحانیونی بود که در روز اول نمایشگاه کتاب به شهر آفتاب آمدند و از برخی غرفه ها بازدید کردند و نماز و ظهر و عصر را نیز به صورت خصوصی اقامه کردند.

  با این که اولین روز نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب برگزار شد اما استقبال مردم از نمایشگاه خوب بود و تورهای دانش آموزی نیز در اولین روز حضور داشتند ضمن این که خانواده ها نیز در میانه روز اول نیز در نمایشگاه کتاب حضور یافتند./فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار