تشکر جمعی از طلاب حوزه علمیه قم از سرافراز برای ساخت «معمای شاه»

0 0

جمعی از طلاب حوزه علمیه قم با انتشار نامه‌ای خطاب به رئیس رسانه ملی برای ساخت سریال «معمای شاه» از وی تشکر قدردانی کردند.

به گزارش وعده صادق ، متن این نامه که نسخه‌ای از آن برای خبرگزاری فارس ارسال شده، به شرح زیر است:

برادر ارجمند

جناب آقای دکتر سرافراز

ریاست محترم سازمان صداو سیما

با سلام و آرزوی توفیق؛

در شرایط فعلی که نظام مقدس جمهوری اسلامی اماج حملات مختلف از سوی  دولت های غربی است رسانه ملی در ا ین برهه حساس وظیفه ای بسیار مهم و حیاتی برای نشان دادن چهره واقعی از نظام را دارد و باید با سیاست گذاری های صحیح در ا ین جنگ نا برابر ، عرصه را بر دشمنان تنگ نماید.

رسانه ملی که ثابت کرده که می تواند با استفاده از دانش و توان نیروهای داخلی آثاری مطلوب  تولید کند با خلق سریال معمای شاه نقطه عطفی در این مرحله طی کرده است.

اینکه دغدغه چندین ساله مقام معظم رهبری و دیگران دلسوزان نظام را جامعه عمل پوشاندید و با شیوه حرفه‌ای و البته با تبعیت از تاریخ و با تأسی از مشاورین خبره ،‌ چهره منحسوس پهلوی را به جامعه و نسل بعد از انقلاب معرفی کردید قدردانی و تشکر می‌نماییم.

همچنین ایستادگی جنابعالی در برابر فشارهایی که با حب وبغض اجین شده و ازشما مقام محترم خواستار عدم حمایت و پتشیبانی از سریال فاخر بوده اید را ارج می‌نهیم.

اما طلاب حوزه‌های علمیه از جنابعالی درخواست می کنیم که با تمرکز برای سریال سازی های قرانی و همچنین تاریخی از ساخت و تولید برنامه های که بیشتر جنبه هجو را دارند پرهیز و بیشتر به محصولاتی سرمایه گذاری مالی و معنوی شود که به رشد بیشتر فکری جامعه کمک کنند./فارس

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.